real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Mart 2014

İLKADIM BELEDİYESİ’NDEN ANLAMLI ÇALIŞMA

6 (2)-DEMİRTAŞ YAŞAR DOĞU PARKINA DİKİLECEK HEYKEL’İN AÇILIŞ TÖRENİNE DAVET ETTİ

İlkadım Belediyesi tarafından Yaşar doğu Mahallesi’nde bulunan Yaşar Doğu Parkı’na yaptırılan Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Milli Güreşçi Yaşar Doğu’nun heykeli tamamlandı.

Amasya iline yapılan adından çok sık söz ettiren ve ziyaretçi sayısı ile ilk 10 müzeye giren”Ferhat ve Şirin Aşıklar Müzesi’’nin heykeltıraşı Kerim Dinçel tarafında 6 ay sürede kille şekillendirilen, fiber döküm ile yapılan son olarak bronz boya ile boyanarak yapımı tamamlanan Efsane Milli Güreşçi Yaşar doğu’nu heykeli 16 Mart Pazar günü Saat:15.00’de Yaşar doğu Mahallesi Yaşar doğu Parkı’nda yapılan törenle hizmete açılacak.

2 metre 80 santimetre boyundaki heykelini üzerinde Doğu nun şampiyonlukların yazılı olduğu 3 metre yüksekliğindeki kaideye yerleştirilecek olan heykel için görüş ve düşüncelerini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Kendimde Yaşar Doğu’nun efsane spor yaşantısı ile büyüyen biriyim. Güreş, bizim hem köklü ata sporumuz hem de Olimpiyat Şampiyonalarında en fazla başarı kazandığımız spor dallarındandır. Yaşar Doğu’nun örnek yaşamını ve başarılarının önümüzdeki döneme yansıtabilmek adına hepimize büyük görev düştüğü bu zaman zarfında bizde İlkadım Belediyesi olarak bedenen, ilmen, ahlaken örnek timsali olan Milli Güreşçimiz Yaşardoğu’nu unutulmaması adına yaptırdığımız heykelle adının verildiği parka dikeceğimiz heykel ile ölümsüzleştirmek istedik. Açılışını törenle yapacağımız programa tüm Samsun halkını davet ediyorum. “dedi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.