real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Ağustos 2013

İlkadım Belediyesi Seferber Oldu

ilkadımİLKADIM BELEDİYESİNDEN ATAKUM’A DESTEK.

İlkadım Belediyesi, Ramazan bayramının 1. günü sabaha karşı aşırı yağışlar sonucu selin verdiği zararları ortadan kaldırmak için Atakum Belediyesi’nde destek verdi.

Bayram sabahı selle uyanan Atakum’da selin doğurduğu çamur ve cürufları temizlemek için Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerini seferber eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Selin biriktirdiği çamur ve atıkları temizlettirerek cadde ve sokakları yıkattırdı. Bayram sabahı Atakum’da yaşanan sel dolayısıyla zor anlar yaşayan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini yineleyen Başkan Necattin Demirtaş, “ Atakum’da yaşayan kardeşlerimiz sel dolayısıyla mağduriyetler yaşayarak sıkıntılı anlar yaşamıştır. Bayram sabahı yaşanan sel felaketi, bize de buruk bir bayram yaşatmıştır. Atakumlu hemşerilerimizin yaşadığı bu üzüntüye ortak olduk. Allah bu acıyı bir daha yaşatmasın” diye konuştu.

Atakum Belediyesi’ne kardeş eli uzatarak destek veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “ Geçmişte olduğu gibi bugünde bu durum karşısında seyirci kalamazdık. Ekiplerimizi, felaket sonrası yaraların bir an önce sarılması, kayıpların giderilmesi için görevlendirdik. Bu acı hepimizin acısı. Bu durumlarda birlik ve beraberlik örneği göstererek dayanışma halinde olmalıyız. ” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.