step mom and son porn videos

logo

04 Mart 2013

İlkadım Belediyesi hız kesmiyor…

IMG_7501İLKADIM’DA ACİL MÜDAHALE EĞİTİMİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sağlık ve ilk yardım konularında vatandaşlara verilecek eğitimler ile yaşanabilecek kazaların ve sakatlanmaların önüne geçilebileceğini söyledi.

İlkadım Belediyesi ve Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi (Samsun RAM) işbirliği ile Mete Adanır Spor Kompleksinde düzenlenen seminere, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İl Acil Müdahale Ekibi üyeleri, Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi üyeleri katıldı. İl Acil Müdahale Ekibi ve Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi üyelerine verilen “Travmalarda Acil Müdahale” konulu eğitim seminerini, ilgi ile takip eden katılımcılar, gün boyu süren eğitim seminerinde teorik ve uygulamaya yönelik bilgiler aldı.

Yaşanabilecek ani olaylar karşısında solunumu durmuş, kalp ritmi bozulmuş kazazedeler ve hastalarda ilk müdahalenin nasıl yapılabileceğini anlatan Yaratıcı Drama Lideri Gülnur Korkmaz Tosun, ” Vaka karşısında nasıl davranılması gerektiğini anlatmaya çalıştık. Suni solunum, kalp masajı ve kanamalı yaralanmalarda ilk müdahalenin hayati önemi olduğunu göstermeye çalıştık. Ayrıca boğulma vakalarında ilk müdahalenin nasıl olması gerektiğini katılımcılara anlattık. Faydalı geçen seminerimizin, yaşanabilecek kazalarda ve yaralanmalarda sakatlanmaları ve ölümleri en aza indirecektir. ” diye konuştu.

Acil müdahale ve ilk yardımın hayati önemi olduğunu ifade eden Başkan Demirtaş, ” Ülkemizde yaşanan kazalarda birçok insanımızı yitiriyoruz. Vakalar karşısında doğru ve erken müdahale çok önem arz ediyor. Verilen eğitim seminerleri ile yetişkin nesiller daha bilgili olacaktır. Ülkemizde kazalar ve yaralanmalar sonucunda meydana gelen sakatlanma ve ölümler bu tür etkinlikler ile en azalacaktır” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bu tür eğitici seminerlere her zaman destek vereceklerini vurgulayarak, eğitimlerin yaygınlaştırılması gerektiğini kaydetti.

Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Ali Cengiz Ciğerci tarafından Başkan Demirtaş’a günün anısına katkılarından ötürü plaket verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.