real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Kasım 2013

İlgiyle Karşılandı…

tok_adayligini_acikliyor_h14729AK Parti’li Belediyelerin Türkiye’de 81 ilin tamamındaki belediye başkanlıklarını kazanacak güce, teşkilata ve ekibe sahip olduğunu ifade eden Tok, Önümüzdeki yerel seçimlerde, Karadeniz’in en çok oy alan belediyesi olarak göreve talip olduklarını vurguladı.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, Çiftli Caddesi üzerinde esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Gezilerinde tebessüm ve ilgiyle karşılaşan 2004-2009 İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, Gönülleri kazanmadıktan sonra hizmet yapmanın manasız olduğunu ifade etti. Çiftlik Caddesi esnafını iş başında ziyaret ederek sohbet eden Başkan Erdoğan Tok, Tüm halkı kucaklayarak hizmet yapmanın gururuyla yola devam ettiklerini kaydetti.

Belediyeciliğin bugünün problemlerine çözüm aramak ve geleceği en güzel şekilde inşa etmek için verilen bir hizmet mücadelesi olduğunu dile getiren Tok, 2004-2009 yılları arasında belediye başkanı olarak aşkla, sevdayla, heyecanla hizmet ettik.

Her daim iyi ve kötü gününde vatandaşımızın yanında olduk.” dedi.

” Toplumun tüm katmanlarıyla dün nasıl bütünleştiysek, yarın da bu kenetlenmeyi sürdüreceğiz.” diyen Tok, ” İnsana yatırım yapmazsan, yaptığın yolun, parkın hiçbir anlamı olmaz. Önce insan dedik. İnsanımızın dertlerine, isteklerine önem verdik. İnsan mutluluğu ve memnuniyeti için çalıştık. Hizmetleri yaparken halkın gönlünü de kazanmanın çok önemli. Hizmeti yaparken halkı unutmayacaksın. Asıl önemli olan halkın gönlünde yer edinmektir. Biz, halkın içindeyiz ve bu birlikteliğimizi devam ettiriyoruz. Biz halkın arsına girmek için her bahaneyi kendimize fırsat bildik. Günlük hedefler peşinde değiliz.” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.