real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Aralık 2013

İlginç Hediye…

IMG_3226-İlkadım  Belediyesi Evlendirme Dairesine müracaat eden yeni çiftlere nikâh kıyılmasının ardından imza attıkları kalemi hediye ediyor.

İlkadım Belediyesi Nikâh ve Konferans Salonunda nikâhları kıyılan çiftlere ilginç bir hediye takdim ediyor.Hayatlarını birleştirme noktasında ilk adımın atıldığı nikah törenine imza atıkları kalemi genç çiftlere hediye ederek örnek bir uygulama başlattıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Evlilik, insanları birleştiren önemli bir müessesedir. Paylaşma kültürünün bir simgesi olan ve aynı çatı altında yaşayan insanları bir arada tutan evlilik dairesine adım atan gençlerimizin hem mutluluklarına ortak oluyoruz hem de hayatlarında attıkları en önemli imzada kullandıkları kalemin yanı sıra üzerinde belediyemizin logosu olan genç çiftlerimizin adlarının yazıldığı evlilik cüzdanlarını hatıra olarak saklamaları için hediye ediyoruz “dedi.

Evlilik kurumuna çok önem verdiklerini belirten İlkadım Belediyesi Nikah Memuru Ahmet Salih Atar, Nikah kıydırmak için İlkadım  Belediyesi Yıldıray Çınar Kültür Merkezindeki  nikah memurluğuna başvuran çiftlerin işlemlerini bir hafta içerisinde tamamladıklarını belirtti. Belediyemiz nikah memurluğuna başvuran genç çiftlerimizi başvuru sırasında en iyi şekilde misafir ettiklerini kaydeden Atar, Kış döneminde bile nikah sayılarının düştüğü günlerde ortalama 7 ile 10 nikah kıyıldığını bu örnek uygulamanı herkes tarafında takdir gördüğünü söyledi.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.