real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Şubat 2014

İLÇEMİZE BİRLİKTE HİZMET EDİYORUZ.

IMG_7117 (1) -BİZ HALKIMIZLA BİR AİLE OLDUK, İLÇEMİZE BİRLİKTE HİZMET EDİYORUZ.

Şehre katkı veren Sivil Toplum Kuruluşlarına  ziyaretlerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Mübadele Derneği yönetimi kurul üyeleri ile bir araya geldi.Başkan Demirtaş, Biz halkımızla bir aile gibi olduk.Ailesini sevmeyen bir insan topluma da hizmet edemez “dedi.

Samimi sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Başkan Demirtaş, Yeniden Belediye Başkanlığına aday olma sürecinin ilçenin geleceği için büyük önem arz ettiğini bilerek yeniden aday oldum. Bu sorumluluğun bilinci içinde siyasi görüşlerin öne çıkmadığı hizmet odaklı bir yönetim anlayışı ile 5 yıl ilçemize kalıcı eserler bıraktık. Ben bu hizmetlerin devamı için halkın her kesiminde desteklerini istiyorum “dedi.

Belediye Başkanlığına ise benim bakış açım halkımızın hizmet yapan insanları desteklenerek bu makama getirdikten sonra yapılan hizmetleri sorgulayan bir yapıya kavuşturmak adına bu manada İlkadım ilk defa 3 tane denenmiş aday ile sahnede olduğunu söyleyen Başkan Demirtaş,”Kimin daha becerikli olduğuna halkımızın yapılan hizmetleri siyasi görüşlerden öte ilçenin geleceğine yön verecek hizmetleri göz önünde bulundurarak karar vermelerini gerektiğini düşünüyorum “ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mübadele Derneği Genel Sekreteri Salih Meriç,”Halkın çeşitli katmanları ile günlük yaşam koşullarında,toplantılarda bir araya geliyoruz.Siz halkla iç içe bir insansınız.Samimisiniz ve çok içtensiniz. 31 Ocakta düzenlediğimiz etkinlikte tüm mübadil hemşehrilerimizi tek tek tokalaşarak bizleri onura ettiniz “dedi.

Belediye çalışmaları hakkında bu gün bilgilerini verdiğiniz projeleri günlük hayatımızda bir çoğunu kullanıyoruz diyen Meriç,Memleket ayrımı yapmadan ilçedeki tüm vatandaşların yalnız iyi günlerinde değil kötü günlerinde’de bu varlığınızı yakından hissettiriyorsunuz “dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.