real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Kasım 2013

İlçeleri Cazibe Merkezi Yapacağız…

canik haber (1) (1)Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, ticaret kültürü gelişmiş olan ve turizm, tarım, hayvancılık, ticaret gibi potansiyelleri bulunan Terme’nin ulaşım imkanlarının güçlendirilmesi ile kabuğunu kıracağını söyledi

TERMELİLERDEN GENÇ’E YOĞUN İLGİ

İlçeleri gezen ‘Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nın bu seferki durağı Terme oldu. Terme’de yoğun ilgi gören Samsun İçin Fikrim Var Tırı’nda bulunan formlara fikirlerini yazan vatandaşlar, şehirle ilgili düşüncelerini paylaştı. Terme’de eşi Nimet Genç ile birlikte esnafları gezen ve vatandaşlarla görüşen Osman Genç de ilçe halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. İlçe halkı, şehir merkezi ile ilçeler arasında yaşanan ulaşım sıkıntısının kendilerini zor durumda bıraktığını belirtirken, Genç, önceliklerinin ulaşım ve işsizlik problemini çözmek olacağını söyledi.

‘TERME’NİN EVLATLARI GURBETE ÇIKMAYACAK’

‘Samsun İçin Fikrim Var Tırı’ndan AKS TV’de canlı yayına katılan Genç, önemli bir karayolu üzerinde bulunan ve havaalanına yakın konumda olan Terme’nin köklü bir tarihi geçmişi, sahili ve tarım alanları ile önemli bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çeken Genç, “Terme geçmişten itibaren önemli bir ticaret merkezidir. Osmanlı zamanında burada tersane vardı, yine gemi halatları burada yapılırdı. Türkiye’ye fındık patozunu kazandıranlar Termelilerdir. Bugün ise Terme’nin evlatlarının gurbete çıkmaması için uygulayacağımız vizyoner projelerimizle bu güzel ilçemizi yeniden cazip hale getireceğiz” dedi.

‘TERME SAHİLLERİNİ TURİZME KAZANDIRACAĞIZ’

Terme’nin gelişimi için ilçenin mutlaka liman ve havaalanına ulaşım bağlantısının güçlendirilmesi gerektiğini belirten Başkan Genç, “Terme’de üretilen ürünler en kısa ve ucuz şekilde limana ulaşma ve yurt dışına satma imkanına kavuşturulmalıdır. Ayrıca Terme’de kurulacak paketleme ve depolama tesisleri ile ürünlerin ihraç imkanı artacaktır. Bunun için gereçkli ulaşım ağlarıyla Terme’yi liman ve havaalanına bağlayacağız. Terme’nin sahilleri turizme kazandırılacak. Sahil projemizi Terme’de de uygulayacağız ve bu güzel ilçemize konaklama tesisleri kazandıracağız. Terme Tersanesini geliştireceğiz. Terme’ye bir de çok amaçlı sosyal tesis yapacağız. Terme’nin potansiyellerini ortaya çıkaracağız” diye konuştu.

‘İLÇELERİ CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ’

Geçmişte uluslararası bir şehir olan Samsun’un bugün bu özelliğe ancak bütün ilçelerinin gelişimi ile kavuşacağını ifade eden Genç, “Bir ilin kalkınma hamlesi topyekün bütün ilçeleriyle birlikte planlanırsa başarıya ulaşabilir. Yatırımın sadece birkaç bölgede toplanması değil, kapasitesi ve kaynakları doğrultusunda her ilçenin gelişiminin sağlanması gerekir. Samsun’un her ilçesi ayrı bir güzelliğe ve potansiyele sahip. Onun için her ilçemizin dengeli ve eşit bir şekilde gelişimi sağlayıp, ilçelerimizi birer cazibe merkezi haline getireceğiz. Bütün ilçelerle beraber, ahlaki değerleri de içine katarak Samsun’u yeniden tercih edilen bir uluslararası şehir yapacağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.