real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Temmuz 2013

İlahilerle mest etti…

canikkücükAdnan Menderes Demokrasi Meydanı Ramazan ayında her akşam renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Canik Belediyesi’nce düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri’nin ikinci günü de oldukça renkli geçti. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nı dolduran vatandaşlar, iftarlarını hep birlikte açmanın mutluluğunu yaşadı. Bol kepçe yemek dağıtan Başkan Genç ve eşi Nimet Genç, iftarlarını da vatandaşlarla birlikte açtı.

Farklı bir akşam

İftarlarını açan vatandaşlar, meydanda kurulan eski Ramazan evlerinde nostaljik anlar yaşarken, çocuklar da mini lunaparkta doyasıya eğlendi. İftardan sonra sahne alan ünlü sanatçı İbrahim Sadri, kendisini izlemeye gelenlere farklı bir Ramazan akşamı yaşattı. Okuduğu şiirleriyle ve söylediği ilahilerle Adnan Menderes Demokrasi meydanını dolduran vatandaşların gönlünü fetheden İbrahim Sadri, program sonrası ayakta alkışlandı.

Amaç, birlik-beraberlik

AK Parti Canik İl Başkanı Yılmaz Hocaoğlu ile AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Safiye Öz’ün de izlediği program sonunda Başkan Osman Genç, İbrahim Sadri’ye çiçek verirken, fincan takımı hediye etti. Ramazan etkinliklerine verdiği katkıdan dolayı İbrahim Sadri’ye teşekkür eden Başkan Osman Genç, “Ramazan ayları birlik beraberliğin yoğun olduğu aylardır. Biz de bu tür etkinliklerle halkımızı buluşturmayı amaçlıyoruz” dedi.

Başkan Genç’i tebrik etti

Program sonrası Başkan Osman Genç İbrahim Sadri’yi yeni hizmet binasında makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ve Başkan Genç’in eşi Nimet Genç ile Hocaoğlu ve Öz’ün de bulunduğu ziyarette İbrahim Sadri, görünümü kadar teknolojik olarak da farklı bir hizmet binasını hayata geçirdiği için Başkan Genç’i tebrik etti. Vatandaşlar, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda kurulan nostaljik evler ve mini lunaparkta gece yarısına kadar vakit geçirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.