step mom and son porn videos

logo

reklam
17 Haziran 2013

MHP’liler ayakta…

mehmetkücükDisiplin Kuruluna sevk edilen ve henüz kendisi hakkındaki kararı netleşmeyen MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun’un İl Başkanını eleştiren açıklamalarına teşkilat üyelerinden tepki yağıyor.

KARAR YARIN VERİLECEK

Parti karar defterinde tahribat yapmak başta olmak üzere birtakım suçlamalar nedeniyle İl Parti Disiplin Kuruluna sevk edilen MHP Atakum ilçe Başkanı Mehmet Uzun yaptığı açıklamalarla adeta özrü kabahatinden beter dedirtti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yerel seçimlerde İl Başkanlarına verdiği yetkilerin parti üyeleri tarafından dahi çok iyi bilinmesine rağmen, Uzun’un İl Başkanını eleştirerek, ‘Son sözü biz söyleriz’ şeklinde yorum getirmesi tepkilere neden oldu. Yarın açıklanması beklenen disiplin kurulu kararından ne çıkacağı bilinmezken, teşkilat üyelerinin Uzun’un ihraç edilmesi yönünde büyük baskı oluşturdukları öğrenildi.

Uzun’un açıklamasında ‘Ben potansiyel adayım’ demesi ise ,ihracı istenen veya kınama alan bir yöneticiyi genel merkez aday yapmaz aynı zamanda ilçe başkanlarının adaylığını il başkanı onaylar hükmünü bilmediği şeklinde yorumlandı.

Yerel seçimler öncesi birlik ve beraberliğin sağlanmasını arzu eden teşkilat üyeleri, ayrıştırmaya ve teşkilat üyelerini bölmeye yönelik açıklamaları içlerine sindiremediklerini ifade ettiler. İsmini vermek istemeyen bir partili, ‘Parti disiplin kurallarına herkesin uyması gerekiyor. İl Başkanımızı aşağılayıcı bu ifadeleri dillendirmek kimsenin haddine değildir. Yerel seçim öncesi bu açıklamalar partimize zarar veriyor. Disiplin kurulumuzun gereken kararı vereceğine yürekten inanıyoruz’ şeklinde görüş bildirdi.

Ne demişti?

ŞABAN KILIÇ DÜŞÜNSÜN

MHP İlçe Başkanı Mehmet Uzun, İl Başkanı Şaban Kılıç ve yönetimiyle aralarında herhangi bir sorun olup olmadığına dair soruya ise, “İl başkanımızla, yönetim kuruluyla bir ayrışmamız olmadı bugüne kadar. Kimseyle bir problemimiz yok. Her konuşmamız da olumlu geçiyor. Ancak il başkanımız ilçemizdeki bir köye gidiyor, benim de, yönetim kurulu üyelerimin de haberi olmuyor. Bir köye gittiğinde yanında biz de olsak çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Bunun partimize zararı ne, karı ne, bunu il başkanımız düşünsün. Parti teşkilatımızın ilimizdeki büyüğü Şaban Kılıç’tır. Kendisi Atakum’a geldiğinde yanında bizim olmayışımız halkın da, basının da kafasında soru işaretleri yaratıyor. Bu da çok normal. Başkanımız Şaban Kılıç olmak üzere kimseyle problemimiz yok. Buna karşın kendileri bizimle aynı karede olmak istemiyorlar yanıtını verdi.

ADAY ADAYLIĞI ŞARTLARI

Atakum Belediye Başkanlığı için bir çok adayın gözünün MHP’de olduğuna dikkati çeken Mehmet Uzun, “Bugün itibariyle bile bir çok aday adayı ortaya çıktı. Ben bunlarla ilgilnmiyorum. Kim aday adayı olursa önce bizim teşkilatımıza başvuracak. İstediğimiz evrakları getirecek, kendisini teşkilatımıza ifade edecek, sonra da basın toplantısıyla kendisini kamuoyuna duyuracak. Basın açıklaması yaparken ilçe yönetim kurulu üyelerim de yanında olacak” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.