real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Aralık 2013

Huzur Evi Yemeğine Katıldı…

DSCN1097AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz huzurevi sakinlerinin sadece barınma ve aş ihtiyacının giderilmesiyle mutlu olmayacaklarını belirterek, ‘onları gerçek manada mutlu etmek istiyorsak yaşlılarımıza yakın ilgi ve şefkat göstermeliyiz” dedi.

YEMEĞE KATILDI

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi Yaptırma, Yaşatma ve Yaşlılarını Koruma Derneğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği yemeğe katıldı. Amisos Otel de düzenlenen yemekte Dernek Başkanı Sündüz Özkaya ve yönetiminin sıcak bir şekilde karşıladığı Kavraz huzurevi derneğinin yaptığı çalışmaları beğeniyle takip ettiklerini söyledi. Huzurevinde kalan yaşlıların her zaman yanında olacaklarını belirten Kavraz, “İnsanların temel ihtiyacı olan barınma ve yiyecek sorununu çözebiliriz, fakat onlara sevginizi, ilginizi ve yakın alakanızı göstermezseniz yaşlılarımıza sadece yaşamları için yardımcı oluruz. Onların gerçek ihtiyacı ilgi şefkat ve muhabbet göstermektir” dedi

ÖRNEK BÜYÜKŞEHİR

Büyükşehir Belediyesinin Yaşlılara evde bakım hizmeti sunma projesinden de övgüyle bahseden Kavraz, ‘İhtiyacı olan yaşlılarımızın günlük yaşamını kolaylaştırırken onlara yalnız olmadıklarını hissettirmeyi ve gördükleri ilgi, sevgi ve şefkatle onurlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamayı amaçlayan bu proje Samsun Büyükşehir Belediyesinin örnek projesidir. Biz de göreve gelmemiz halinde Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir şekilde çalışarak ilçemizde yaşayan yaşlılarımıza gereken önem ve çalışmaları göstereceğiz. Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımızın bu özel dönemini yanlızlık ve çaresizlik değil neşeli ve sağlıklı bir şekilde geçirmeleri tek hedefimiz” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.