step mom and son porn videos

logo

reklam
22 Şubat 2014

Hürriyet’in sloganı da gündeme geldi

hakan-fidanMİT’i Başbakan’a bağladığı, barış sürecinde Hükümet yetkililerini hukuki ve cezai sorumluluktan kurtardığı eleştirileriyle tartışma yaratan MİT Kanun Teklifi, TBMM İçişleri Komisyonunda görüşülmeye başlarken, teşkilatın resmi sayfasındaki büyük hata hala düzeltilmedi.

Teşkilatın resmi sitesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Biz Büyük Türk Milletinin Hizmetkarıyız’ sözünü değiştirerek ‘Biz bütün Türk Milletinin hizmetindeyiz’ şeklinde yayınlaması akıllar da soru işareti bırakıyor.

Açılım sürecinde aktif rol oynayan teşkilatın Büyük Türk Milletini bütün olarak değerlendirmesi, açılım sürecinde izlenen yolunda önemli bir ayrıntısı olarak dikkat çekiyor.

MİT’İN resmi internet sayfası Hakan Fidan’ın Teşkilata Müsteşar olarak atanmasının ardından yenilenmişti.

Hürriyet’in sloganı da gündeme geldi.

BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık, Twitter hesabından Hürriyet gazetesi ve Aydın Doğan’a çağrı da bulundu. Aydın Doğan’ın kendi yayın grubuna gönderdiği mektubu hatırlatan Sakık “Hürriyet barışa katkıda bulunmak istiyorsa ‘Türkiye Türklerindir’ sloganını kaldırıp ‘Türkiye Türkiye Halklarınındır’ yazsın” dedi. Hürriyet daha önce de sloganı nedeniyle birçok kez eleştirilmiş, Özkök de eleştiriler üzerine “O cümleyi oradan çıkarmaya ne benim, ne de Hürriyet’in sahibinin gücü yeter.” demişti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.