real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Kasım 2013

Hizmetle Buluşma Zamanı…

111248Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum için hayata geçirmek istedikleri projelerin değişim ve gelişimin anahtarı olduğunu söyledi.
ATAKUM İÇİN ÇALIŞACAKSIN 
Atakum her şeyiyle müthiş bir potansiyele sahip olduğunu ifade eden Taşçı, “Makam biter, hizmet kalır. Atakum son 5 yılında herhangi bir değişim ve gelişim yaşamadı. Her şey olduğu gibi duruyor. Rutin hizmetler bile oldukça yetersiz. İlçemiz bunu hak edecek bir ilçe değil. Önce hizmetini yapacaksın. Önce ilçen için çalışacaksın. Önce proje uygulayacaksın. Vatandaşın hayatını her anlamda kolaylaştıracaksın. Hizmet etmek için geldiğin makamları sadece hizmet için kullanacaksın. Hayata geçirdiğin projeler ile ilçeni ön plana çıkaracaksın” diye konuştu.

HİZMETLE BULUŞMA ZAMANI 
Halk adamı olmak için halka hizmetkâr olmak gerektiğini belirten Taşçı, “Atakum’da yaşayan herkes bu geçen beş yılın boşa geçtiğini söylüyor. Atakum’u hizmetle, projeyle, teknolojiyle, turizmle, yatırımla, yeni üniversitelerle buluşturmanın zamanı geldi ve geçti. Bizim iddiamız, Atakum’u Türkiye’nin en iddialı yerleşim merkezlerinden biri haline getirmektir. Kimse sadece beton yığınlarından oluşan bir kent istemiyor. Kimliği, karakteri ve vizyonu olan, yaşayan bir ilçe istiyor” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.