step mom and son porn videos

logo

reklam
09 Kasım 2013

Hizmete Talip Olduk…

İlkadım Hizmeti Hak Ediyor. İhsan Kurnaz Bağdat Caddesi esnaflarını ziyaret etti81120131942478

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, aday adaylığı gezilerine devam ediyor. Samsun’un ve İlkadım’ın ticari yoğunluğa sahip caddelerini tek tek gezerek esnaflarla bir araya gelen İhsan Kurnaz, esnaflarla ve vatandaşlarla istişare ediyor, düşüncelerini paylaşıyor. Yine kalabalık bir heyetle Bağdat Caddesi’ni ziyaret eden İhsan Kurnaz, cadde esnafının teveccühü ve güler yüzü ile karşılandı.

HİZMETE TALİP OLDUK

Karşılaştığı yoğun ilgi karşısında daha da motive olduğunu belirten İhsan Kurnaz, “Samsunlu olmanın, İlkadımlı olmanın gururunu yaşıyoruz. Biz İlkadımlılar için hizmete talip olduk. Onlar da sağ olsunlar, bizleri bağırlarına bastılar. Bu durum bizi son derece mutlu ediyor. Bu memleketin insanı hizmeti hak ediyor. İlkadım hizmet hak ediyor” dedi.

ŞAHLANMA DÖNEMİ BAŞLAYACAK

Yaşanan 5 yıllık tecrübenin insanları AK Parti’ye daha da yanaştırdığını müşahade ettiklerini ifade eden Kurnaz, “AK Parti, belediyecilik hizmetleri noktasında dünyada eşi benzeri olmayan bir tecrübeye sahip. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel yönetici kimliği ile ortaya koyduğu belediyecilik konseptinden hareketle güzel Türkiyemizin neredeyse tamamında bu birikimin sonuçlarını gözle görmek mümkün. İnşallah 2014 yerel seçimleri ile birlikte İlkadım İlçemizde de bu zihniyet tekrar hayat bulacak. Hep birlikte çok güzel başarılara imza atacağımızı düşünüyorum. 2014 ve sonrası İlkadım’ın şahlanma dönemi olacak” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.