real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Aralık 2013

Hizmete Adanmış Bir Belediye…

w1

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim kampanyası dahilinde esnaf ve cadde ziyaretleri yaparak hedef ve projeleri anlattı.

HİZMETE ADANMIŞ BİR BELEDİYE
Yaklaşan yerel seçimlere yönelik oldukça yoğun bir seçim kampanyası yürüten İshak Taşçı, Atakum’u geleceğin en önemli yerleşim merkezlerinden biri yapmak için yola çıktıklarını belirterek, “Atakum için yeni bir dönem başlaması için büyük bir mücadele içindeyiz. Bu güzel kent için yapılması gereken o kadar çok şey var ki. Gönlünü, yönünü ve gücünü hizmete, millete adamış bir belediye yönetimiyle Atakum gerçek kimliğine bürünecektir. Beklenen atılımı yapacaktır. Kalkınacaktır. İstihdam artacaktır” diye konuştu.

ÖNCE BİZ OLACAĞIZ
Atakum’un geleceği için ortak aklı hayata geçirmek zorunda olduklarını ifade eden Taşçı, “Her anlamda gelişen ve her anlamda kalkınan bir kent oluşturmak istiyorsak önce biz olmayı başarmalıyız. Biz olabilmek için ise hedef gerekir. Bu hedefe inanmak gerekir. Hedefe beraber ve bir yürümek gerekir. Atakum ancak bu şekilde hak ettiği konuma gelebilir. Bu özel ve önemli yerleşim merkezini önce içinde yaşayan vatandaşına, sonrasında ise Türkiye’mize yakışır bir hale getirmeliyiz” şeklinde konuştu.

KAYIP ZAMANI TELEFİ EDECEĞİZ
Geriye bakarak yürümenin zor olduğunu belirten İshak Taşçı, “Ancak geçmişinden ders almayanların da geleceğinin olmayacağı aşikâr bir gerçektir. Atakum maalesef hizmetten, projeden yoksun geçen bir dönemi yaşadı. Bu dönemin geride kalması, kayıp zamanın telafi edilmesi, ilçemizin bir an önce hedefe doğru yürümesi gerekir. Mesele şahısların değil, bir kentin geleceğidir. Bu gelecekte ancak projelerle, hizmetle sağlanabilir. Projelerin ışığında büyüyen ve gelişen bir Atakum için, projelerimizi hayata geçirmek için heyecan ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.