real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Ocak 2014

Hizmet Lafta Olmaz…

13.01 (2) Büyük Kolpınar Mahallesi’nde büyük bir coşkuyla karşılanan Çamaş,”Sizlere hizmet etmek benim boynumun borcudur” dedi.

SİZLERİ NASIL UNUTURUZ?
Büyük Kolpınar Mahallesi’nde ev gezmesine katılan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş kalabalık bir grup tarafından karşılandı. Özellikle emekli vatandaşların ağırlıklı olduğu gruba hitap eden ve emekli vatandaşlarla ilgili projelerini anlatan Çamaş;”Hepiniz yıllarca bu memleketin değişik kademelerinde hizmet ettiniz emek verdiniz. Biz sizleri nasıl unutabiliriz ki?” dedi.

HAYATINIZ KOLAYLAŞACAK
Kent yaşamı içinde yaşlı halk ya da emekli halkın günlük yaşam içinde evinin dışında zaman geçirmesine ve mutlu, huzurlu ve kendini güvende hissetmesine zemin hazırlayabilecek kültürel, sanatsal, sağlık ve eğitim içerikli kitlesel pratiklerde emeklileri buluşturacaklarını ifade eden Çamaş;”Sizler için hazırladığımız projelerimize hayran kalacaksınız. Bizim işimiz sizlerin hayatını kolaylaştırmak” diye konuştu.

HİZMET LAFLA OLMAZ
Özellikle Atakum’a hakim tepeler üzerinde emekliler için seyir terasları, yeşil alanlar, denizden uzak yerlerde ise yapay göl ve şelaleler, piknik alanları, deniz akvaryumu projelerinin bu projelerden birkaç tanesi olduğunu dile getiren Çamaş,”Emeklilerimize hizmet lafla olmaz, çalışmayla olur. Hayatlarının son baharında onlara belediye olarak en güzel hizmeti sunmak Allah nasip ederse bizim dönemimizde olacak” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.