real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Ocak 2014

Hesabı Sandıkta Verilecek…

17yAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Belediye başkanlığı makamı hizmet üretmek ve vatandaşa hizmet etmek için var olduğunu kaydederek, seçilmiş bir belediye başkanına 5 yıl boyunca ne yaptın hangi hizmet ve projeleri hayata geçirdin diye sormanın da çok doğal olduğunu söyledi.

PROJE KONUŞMAYA MECBUR KALDILAR
Seçim süreci başladığından bu yana daima projelerle gündeme gelmeye özen gösterdiklerini belirten Taşçı, “Adaylık açıklamasını proje sunumuyla gerçekleştiren, 55de55 Atakum projelerini ışığında hayal ettiğimiz Atakum ortaya koyduk. Kişileri değil Atakum’u ön plana çıkarma zamanı geldiğini söyledik. Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde sorunları ve bu sorunların çözümünü konuştuk. Kişiler değil, Atakum nasıl kazanır diye yola çıktık. Şükürler olsun ki Atakum Halkıyla müthiş bir bağ oluşturduk. Her kesimden destek ve takdir aldık. Atakum’un gündemini kısır çekişmeler değil, projeler ve hizmetler oluşturmalı dedik. Bunu da başardığımızı gördüğüm için çok memnunum. Bizim gündemimiz proje, Atakum’un gündemi proje olunca sevgili başkanın da gündemi mecburen proje oldu” diye konuştu.

ATAKUM HANGİ SEVİYEDE
Atakum Belediyesi’nin tüzel kişiliğine kimsenin leke düşürme gibi bir lüksü olmadığını belirten İshak Taşçı, “Ancak Atakum Belediyesi’ni temsil eden kişilerden de aynı hassasiyeti beklediğimizi açıkça ifade ediyorum. Belediye başkanlığı makamı hizmet üretmek ve vatandaşa hizmet için vardır. Seçilmiş bir belediye başkanına 5 yıl boyunca ne yaptın hangi hizmet ve projeleri hayata geçirdin diye sormak kadar doğal daha ne olabilir ki. Yine doğal olan bir belediye başkanının bu soru karşısında hizmetlerini ve projelerini anlatmasıdır. Ortada ciddi bir proje yoksa lafı dolandırmadan, neden yeterince proje ve hizmet üretemediğinin nedenlerini anlatmalıdır. Dürüstlük budur. Sorumluluk budur. Samimiyet budur. Sayın Başkandan beklenen de budur. Bizim bu süreç için ortaya koyduğumuz hizmet çıtası bellidir. Seviye ancak bu şekilde ortaya çıkar” şeklinde konuştu.

İnşaat sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak artan nüfus artışını kendi başarısı gibi göstermenin Atakum’un gerçekleriyle örtüşmediğini ifade eden İshak Taşçı, “Bu gün sayın başkanın övündüğü nüfus artışı, Ak Parti iktidarının oluşturduğu güven ortamıyla gelişen inşaat sektöründen dolayı oluşmuştur. Sıkışan kentin bu alanda konutlaşması ve buna bağlı artışla övünmek yerine bu artışı yönetmek ve alt yapı oluşturmak gerekiyor. Kentin doğal gelişimiyle övünmek yerine böylesine büyük bir potansiyeli nasıl olması gereken yere getiririz onun hesabını yapmak gerekiyor. İnşaatlar için aldığı ruhsat paralarıyla belediye hangi önemli projelere imza atmış ortaya koymak gerekiyor. Tamirat ve tadilatlara ve yarım kalan çalışmalara büyük işler yaptık demek az önce bahsettiğimiz kent örgüsüne maalesef yakışmıyor. Mevcut Başkan 5 yılın hesabını şahsıma değil, hizmet etmekle sorumlu olduğu Atakum Halkı’na sandıkta verecektir.

 

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.