real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Kasım 2013

Herkesin Erişebileceği Bir BüyükŞehir…

Osman GencBüyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun un 17 ilçesini tek tek gezdiklerini belirterek, ilçelerde gördükleri enerjinin Samsun u geleceğe taşıma azimlerini artırdığını söyledi. Geçmişte güzel bir yerel yönetim örneği sergileyen ve Türkiye yi her alanda dünyanın saygın ve güçlü bir ülkesi haline getiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ı rehber edindiklerini ifade eden Genç, “Hedefimiz dünyada marka olan Büyük Samsun” dedi.

‘KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ’

Samsun un her karesine hizmet götürmeyi hedeflediklerini dile getiren Genç, “Biz Samsun u 17 ilçesiyle, 1 milyon 251 bin vatandaşıyla birlikte seviyoruz. Bu zamana kadar halkımızla, siviltoplum örgütlerimizle teşkilatlarımızla uyum içerisinde çalıştık. Bundan sonra da şehrimizi yine uyum içerisinde birlikte ortak akılla geleceğe taşıyacağız. Bizim dönemimizde hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Mesuliyetimiz büyük ve bunun farkında olarak şehrimize olan hizmet sorumluluğumuzu yerine getirmeyi borç biliyoruz” diye konuştu.

‘HERKESİN ERİŞEBİLECEĞİ BİR BÜYÜKŞEHİR’

Göreve başladıkları günden itibaren makam kapısını sökeceklerini yineleyen Genç, şunları söyledi: “Herkesin, her kesimin ulaşabileceği bir Büyükşehir Belediyesi olacak. Herkes bize ulaşabilecek ve erişebilecek. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımıza yakın olacağız. Bizim tek gayemiz şehrimizi dünyanın sayılı merkezleri arasına getirmenin yanında halkımızın mutluluğunu sağlamak, yaşam konforu yükseltmek. Biz halkımıza hizmet etmek için bu yola çıktık. Dolayısıyla halkımızdan uzak olmamız mümkün değil.”

‘İLÇELERDE UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ’

Samsun da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini yüzde 70 le kazanacaklarını bir kez daha hatırlatan Genç, “Biz halkımıza hiç bir zaman kapımızı kapatmadık, aksine kapımız hiç olmadı. Biz halkımızla birlikte yürüdük, şimdi ise halkımız bizle birlikte yürüyor. Gittiğimiz ilçelerde vatandaşlarımızın samimi destekleriyle karşılaşıyoruz. Aday olmamız durumunda 17 ilçede teşkilatlarımızla ve aday arkadaşlarımızla uyumlu bir şekilde çalışacağız. Bu uyumlu çalışmamızla 17 ilçemizin AK Parti’li Belediyeler olmasına destek olmuş olacağız ” şeklinde konuştu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.