real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ocak 2014

Herkes Bu Fotoğrafa İyi Baksın…

2Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı inşaat mühendisi İshak Taşçı, seçim çalışmaları kapsamında Taflan’da seri ziyaretler yaparak halkla buluştu. Taflan’da oldukça kalabalık ve coşkulu bir kitle tarafından karşılanan Taşçı, bu ilgi, çoşku ve heyecanın 30 Mart’ın ayak sesleri olduğunu söyledi.

HEDEFİMİZ BİRLİKTE BAŞARMAK

Taflan’da yeni oluşturulan Seçim Bürosunu ziyaret amacıyla gerçekleşen toplantıya yüzlerce vatandaşın yanı sıra, Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ve bazı yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Atakum eski Belde Başkanı Ömer Örnek, eski Kurupelit Belde Başkanı İsmail Öre, Eski Çatalçam Belde Başkanı Yusuf Bayraktar, eski Taflan Belde Başkanı Numan Şahinler katıldı. Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin’in yaptığı açılış konuşmasında “Bu gün uzun bir adaylık maratonun ardından Ak Parti belediye başkan adayımızla karşınızdayız. İshak Taşçı tertemiz geçmişi, dürüstlüğü ve donanımlarıyla Atakum İlçemizi geleceğe taşıyacak isimdir. Proje ve ortaya koyduğu vizyonla halkımız hak ettiği yaşam standartlarına kavuşacaktır. Size, sadece sizin için mücadele edecek, tek hedefi hizmet olan, çok çalışkan bir aday sunuyorum. Yolumuz hizmet yolu, bu yolda başkan adayımız İshak Taşçı’dır” diye konuştu.

HERKES BU FOTOĞRAFA İYİ BAKSIN

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı ise yaptığı konuşmasında, daha önce aday adayı olarak buraya gelmiş ve sizlerle yine böyle güzel bir ortamda Atakum için hedeflerimizi anlatmıştık. Bugün nasip oldu partimizin adayı olarak sizlerle birlikteyiz. O zaman da büyük bir ilgi ve alaka göstermiştiniz şimdide öyle. Bu gün burada partimize çok değerli hizmetleri olmuş büyüklerim ve kardeşlerimi de görmekten büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Hepsine tek huzurunuzda katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu birliktelik, bu heyecan ve bu coşku 30 Mart’ın ayak sesleridir. İlçemizi gelecekle, hizmetle, istihdamla, turizmle buluşturmanın resmidir. Herkes bu fotoğrafa iyi baksın. Bu kalabalığa, bu çoşkuya herkes kulak versin. Bu coşku, Atakum’un hizmet yolculuğuna başladığının göstergesidir” diye konuştu.

SORUNLARI DEĞİL ÇÖZÜMÜ YAŞAYACAĞIZ

Atakum’un ve Taflan Bölgesi’nin sorunlarını iyi bildiklerini ifade eden Taşçı, “Projelerimiz, hedeflerimiz ve sorunlarınızın çözümüyle karşınızdayım. Sorunları konuşmaktan artık sıkıldınız biliyorum. Çözüm istiyorsunuz. Artık sadece size hizmet edecek bir belediye istiyorsunuz. Sorunun değil, çözümün bir parçası olmak istiyorsunuz. Durmak değil, ilerlemek, gelişmek istiyorsunuz. Arkadaşlarım, saygıdeğer Atakumlular, bende aynı duyguları paylaşıyorum. Biliyorsunuz ben karşınıza ilk çıktığımda da projelerle çıktım. Hedeflerle çıktım. Çözümlerle çıktım. Hatırlasanız ben burada size bir duamı paylaştım. Eğer bende eleştirdiklerim gibi olacaksam, söylediklerimi yapamayacaksam, sizlere hizmetkâr olamayacaksam Allah bana bu adaylığı nasip etmesin demiştim. Ben yine aynı yerdeyim. Aynı duayı yapıyorum. Tek bir dileğim. tek bir hedefim var, Atakum ve Atakum halkına layıkıyla hizmet edebilmektir” diye konuştu.

 

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.