real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ağustos 2013

‘Herkes aklını başına alsın!’

chp-den-alternatif-zafer-bayrami-kutlamasi-5000276_400
CHP’den Alternatif Zafer Bayramı Kutlaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanlığı, alternatif 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması düzenledi.

Kutlamalar Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Törene Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, CHP il ve ilçe yönetimleri, dernekler, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından konuşan CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, “Bugün biz burada unutmamak için, unutturmamak için bulunuyoruz. Çünkü bize unutturmak istiyorlar. Biz bugün burada bir kez daha hatırlamak ve hatırlatmak için bulunuyoruz. Vatan diye bize İç Anadolu’da küçük bir toprak parçasını bıraktıklarını hatırlayacağız. 30 Ağustos o günleri düşününce bir anlam kazanıyor. O yılgınlık ve umutsuzluk anında sarışın bir kurt çıktı. O yılgınlığını yıktı geçti. Tarihin ilk Ulusal Kurtuluş Savaşı’nı başlattı. Bugün bazı çevreler Türk Ulusal Kurtuluş Savaşı’nı küçümsemek, küçümsetmek istiyorlar. Yunanlılarla yapılan ufak bir savaştan bahsediyorlar. Hatta daha da ileri giden bir takım mevcutlar ‘aslında hiç savaş olmadı’ diyorlar. Bizim 30 Ağustos’ta kiminle savaştığımızı anlamak için Lozan’da kimlerle masaya oturduğumuza bakmak lazım. Biz 30 Ağustos’ta Emperyalizmle savaştık ve yendik” dedi.

Herkesin aklını başına alması gerektiğini belirten Atalay, “Eğer 30 Ağustos olmasaydı, camilerde bugün ezan yerine çan sesi duyulacaktı. Herkes aklını başına alsın. Göklere Yunan bayrakları, İngiliz bayrakları asılacaktı. Bugün semalarımızda Türk bayrakları dalgalanıyor. Herkes saygılı olsun. Biz de bu ülkeyi, yüce önder Atatürk’ün bize emanet ettiği bu ülkeyi, bağımsız, demokratik, laik Türkiye Cumhuriyeti’ni sonuna kadar korumaya söz verdik” diye konuştu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.