real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Ağustos 2013

‘Her Zaman Yardıma Hazırız’

ssssssaGenç’ten Geçmiş Olsun Ziyareti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç selden zarar gören Atakum ilçesinde Ak Parti Atakum İlçe Teşkilatını ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, geçen hafta Atakum’da meydana gelen sel felaketi sonrasında Atakum İlçe Teşkilatını ziyaret etti.Sel hakkında Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli’den bilgiler alan Başkan Genç,” Atakum’un acısını paylaşıyoruz. Bizde geçmişte böyle bir acı yaşadık.Ancak ilçe belediyelerinin selle alakalı yapabilecekleri bir şey yok.Önlemler önceden alınmalıydı.İnşallah bundan sonra gerekli önlemler alınacak ve her yağmurda yüreğimiz ağzına gelmeyecektir.”dedi.

Her Zaman Yardıma Hazırız

Başkan Genç,”Canik Belediyesi olarak yaşanan felaket sonrasında yaraların sarılması noktasında elimizden geleni yapmaya çalıştık.İlçe Başkanımızın şahsında tekrar tüm Atakumlulara geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum.” dedi.

Başkan Genç’e Teşekkür

Ziyarette konuşan AK Parti Atakum ilçe başkanı Hüseyin Dereli ise, ”Atakum’da üst üste iki yıldır sel atlatıyoruz. Bu afetlerde can kaybının olmaması en büyük tesellimiz.Bizleri ziyaret eden ve sel zamanında da Atakum halkına yardım gönderen Canik Belediye Başkanımız Osman Genç’e teşekkür ederim.”dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.