real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Aralık 2013

Her Zaman Fikir Birliği Olacak…

cakir-31AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Turan Çakır, Cağaloğlu ve Adnan Menderes Bulvarı Caddesi üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, “Esnaf bizim başımızın tacıdır” dedi 

Cağaloğlu Bulvarı ve Adnan menderes Bulvarı Caddesi üzerinde bulunan esnaflara ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Turan Çakır, hem esnafların sorunlarını dinledi hem de Belediye Başkanı olduğu takdirde sorunların çözümünde elinden geleni yapacağını belirti.

 HER ZAMAN FİKİR BİRLİĞİ OLACAK

Esnafın sıkıntılarını yerinde dinleyen Turan Çakır buradaki açıklamasında, “Atakum Belediye Başkan Aday Adayı olarak bugün esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek onlardan destek beklediğimizi belirtmek istiyoruz. Bugün Cağaloğlu bulvar ve Adnan menderes Bulvarı Caddesi üzerindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Bizleri güler yüzle karşılayan esnaf kardeşlerimize ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Adaylık verildiği takdirde de yine esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir arada olacağız. Bütün toplumun, bütün kesimleriyle çalışacağız. Burada her zaman bilgi alış, verişinde olacağız. Bizler Atakum’un kronik hale gelmiş olan bazı sorunlarını çok iyi biliyor ve onları çözmek için elimizden geleni yapacağımıza dair söz vermek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.