real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Temmuz 2013

Hemşeri Dernekleri İftarda Buluştu

DFFDFGBAŞKAN DEMİRTAŞ, “HEMŞERİLERİMİZİ AYRIM YAPMADAN SEVİYORUZ”

HEMŞERİ DERNEKLERİ İLKADIM BELEDİYESİ İFTARINDA BULUŞTU

Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Kır Düğün Salonunda açık havada kurulan iftar çadırın hemşeri dernekleri bir araya gelen Başkan Demirtaş, ” ‘Hemşerilerimizi ayrım yapmadan, sevgi ve hoşgörü ile seviyoruz’ dedi.
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun’da faaliyet gösteren hemşeri dernekleri ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerini Kır Düğün Salonunda yapılan iftar yemeğinde buluşturdu.
Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,eşi Lütfiye Demirtaş,Başkan Yardımcıları Burhan Taş, Ramazan Bayraktar, Musa Demircan, Başkan Danışmanı, Şerif Mırık, Ahmet Seven,KADEF Dernekler Federasyonuna bağlı köy derneklerinin temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları yöneticileri ve aileleri, mahalle muhtarları, Belediye Meclis Üyesi, Sezai Onaran, Mehmet Kaya, Mustafa Umar, belediye daire amirleri, müdürleri , dernek yöneticileri ve hemşerileri katıldı.
Her yıl olduğu gibi bu yılda İlkadım’daki hemşeri derneklerine Ramazan ayının manevi atmosferinde bir araya getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Önemli olan birlik ve beraberliğimizin pekişmesidir.” dedi. Başkan Demirtaş,” Ramazan ayı birlik beraberlik ve kardeşlik ayıdır. Küskünlüklerin ve kırgınlıkların sona erdiği barış ve huzurun yer aldığı bir aydır. Her gün iki mahallemizi misafir ettiğimiz gezici iftar çadırlarında halkımızla buluşuyoruz. Bugünde burada hemşeri derneklerimizle bir araya geldik. Ben bu vesile bu davetimize icabet eden herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum.” diye konuştu

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.