real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Kasım 2013

Hemşehri Derneklerin Varlığı Önemli…

HEMŞERİ DERNEKLERİNİN VARLIĞINI ÖNEMSİYORUZ2211201315210508Gümüşhane Derneklerinin Acem Tekkesi nde bir araya geldiği toplantıda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Hemşeri derneklerinin varlığını önemsiyoruz” dedi.Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu (SAMGÜDEF) Başkanı Op.Dr. Abdullah Taşkın ve yönetim kurul üyeleri Acem Tekkesinde verilen birliktelik programında bir araya geldi.Yoğun katılımın olduğu programa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Danışmanı Ahmet Seven,Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu (SAMGÜDEF) Başkanı Op. Dr. Abdullah Taşkın, İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Kaya, Orhan Tozlu, Engeliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Hikmet Yücebaş, MHP Atakum Aday Adayı Cemalettin Kola, Selahiye Mahalle Muhtarı Derya Bozkurt, İş adamı Yücel Şahin ve Samsun’da ikamet eden Gümüşhaneliler katıld

BAŞKAN DEMİRTAŞ’A VEFA BORCUMUZ VAR.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu (SAMGÜDEF) Başkanı Op. Dr. Abdullah Taşkın, ” Samsun’da yaklaşık olarak 55 bin Gümüşhaneli’nin yaşadığı ve artık köy dernekleri yerine daha profesyonelce hareket etmek ve kurumsal kimliğine kavuşmak üzere Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonunu (SAMGÜDEF) nu kurduk. Yeni oluşan yönetimle birlikte faaliyetlerimizi daha verimli ve etkin yapabilmek için tüm hemşerilerimize ulaşmanın gayreti içerisinde olacağız. Bu güne kadar örf ve adetlerimizi yaşatmak, kültür ve geleneklerimizi gelecek nesillere taşımak adına İlkadım Belediyesi’nin 1. hemşeri buluşması etkiliğinde İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’ın derneğimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerini üzerimizde bir vefa borcu olarak gördük. Biz Gümüşhaneliler olarak bu vefa borcunu plaket vererek ödemek istedik” dedi.

ŞEHRE KATKI VEREN STK’LARI ÖNEMSİYORUZ

İlkadım ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile güzel bir birlikteliğimiz var olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Bir arada birlikteliği tesis etmek adına şehrimize katkı veren STK’ları önemsiyoruz. 1.hemşeri buluşması ile hafızalara kazınacak bir etkinlikle 7’den 70 herkesimden insanımızla bir araya geldik.Siyasi mütealedan uzak manevi ruh içersinde güzel bir hava yaşadığımız etkinliği ileriki zamanlarda değişik yörelerden gelen farklı kültürleri ortak payda olan Samsun için bizim açımızdan da İlkadım için neler yapabiliriz sorusuna çözüm üretmek adına birlikte olacağız” dedi.Hemşehri derneklerini kendi bağlarından kopamaması için ileri zamanlarda çeşitli etkinliklerle kültür ,örf adet ve geleneklerini nostaljik bir havada yaşatacağız.Biz İlkadım için varız.Hizmet içinde hep birlikte üzerimize düşen görevi eksiksiz yerine getirme gayreti içinde olmalıyız.” dedi.

SAMGÜDEF TEN DEMİRTAŞ A PLAKET

Programın sonunda Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu (SAMGÜDEF) Başkanı Op.Dr. Abdullah Taşkın derneğimize verdiğiniz destek ve katkılarında dolayıİlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a plaket takdim etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.