real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
28 Aralık 2013

Hem Esnaf Hem Vatandaş Sıkıntı Yaşıyor…

1528030_10152106690139054_1818734778_nRasathane Mahallesi Ağabali Caddesi esnafı elektrik hatlarının yer altına döşenmesi için kaldırılan kaldırım taşlarının tekrar yerine döşenmemesinden yakındı

Yaklaşık bir aya yakın bir süre önce Ağabali Caddesinde çalışma yapan YEDAŞ ekiplerinin elektrik kablolarını yerin altına döşemek için kaldırım taşlarını yerinden söktü. Kablolar yerin altına döşendikten sonra kaldırım taşlarının düzenlenmediği ve hem esnafın hem de vatandaşların  sıkıntı yaşandığı belirtildi.

Kaldırımların engelli parkura çevrildiğini söyleyen Mehmet Benli, “Kaldırım taşları söküldükten sonra kablolar döşendi ama taşlar tekrardan düzenlenmedi. Esnaf olarak bizler dükkanlarımıza girip çıkmakta dahi zorlanıyoruz. Vatandaşta bırakın bizlerden alış veriş yapmayı caddenin karşı kaldırımını kullanıyor. Bu taraftan geçen insanlar ise düşerek bir yerlerini sakatlıyor. Kar yağmadan önce bir bayan düşerek ayağını kırdı” dedi.

Kuaför Fatih Ocak ise kaldırım taşlarının kaldırılmasından sonra işlerinde büyük düşüş yaşandığını söyleyerek yetkililerin vurdum duymaz tavırlarından dolayı adeta isyan etti. Ocak, “Elektrik hatlarının yer altına döşenmesi gelişmişlik göstergesi olsa dahi bir ay boyunca kaldırım düzenlemesinin yapılmaması bu gelişmişliğe vurulan en büyük darbedir. Yaklaşık bir ay önce yapılan çalışma sonrasında kaldırım düzenlemesi için yetkililerin vurdum duymazlığı insanı çileden çıkartıyor” diye belirtti.

YEDAŞ ekiplerini göreve davet eden cadde esnafı, “Hizmet insanların yaşam kalitesini artırmak ve hayatlarına engel olan unsurların kaldırılması için yapılır. Ama ülkemizde hizmet maalesef hem yarım hem de vatandaşın önüne köstek olacak unsurların artırarak yapılıyor. Eğer bu zihniyet değişmeyecekse bizler daha fazla köstek ve hizmet istemiyoruz” diye belirttiler.

 Sezer Sezer

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.