real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Şubat 2014

Hedefimiz partimizin oyunu artırma

canik haber (2)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, hedeflerinin Türkiye’yi hizmete kavuşturan AK Parti’nin oyunu yükseltmek ve şehre hizmet etmek olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gazi Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın yoğun ilgi gösterdiği buluşmada özellikle kadınlar Başkan Genç’e büyük ilgi gösterdi. Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Muhtar Tuğrul Birinci’nin de bulunduğu buluşmada Gazi’li kadınlar, ilçeye ve kendilerine yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Osman Genç’e teşekkür etti. Genç, mahallelerde ve köylerde hizmet seferberliğinin devam edeceğini söyledi.

‘PARTİMİZİN OYUNU YÜKSELTECEĞİZ’

Canik’te 10 yıldır teşkilatla uyumlu bir şekilde çalışarak güzel hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Genç, “Halkımız, İlçe Teşkilatımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ile sürekli istişare halinde olduk, uyumlu bir şekilde güzel hizmetlere imza attık. Canik’in geldiği bu noktayı birlikte başardık. Ancak şimdi önümüzde yeni bir dönem var. Bu yeni dönemde hep birlikte her zamankinden daha çok çalışarak partimizin oyunu yükseltmek için çalışacağız. Bizim en büyük hedefimiz, Türkiye’yi hizmete kavuşturan ve 2071’i hedefleyen AK Parti’mizin oyunu yükseltmek, şehrimize hizmet etmektir” dedi.

CANİK’İ ORTAK AKILLA YÖNETİYORUZ

Canik’te vatandaşlar, muhtarlar ve STK’larla bir aile olduklarına işaret eden Başkan Osman Genç, “Hayata geçirdiğimiz onlarca projeyi önce halkımızın desteğiyle, sonrasında ise kamu kurum kuruluşları, dernekler ve sivil toplumlarıyla birlikte hareket ederek, ortak akılla yaptık. Biz her şeyi hükümetten ve devletten bekleyen bir anlayışa sahip olmadık. Başbakanımızın yükü ağır. Hükümetimiz Türkiye’nin kalkınmasına büyük katkıda bulunurken biz de Canik’te Başbakanımızın bu hedefine yaptığımız çalışmalarla destek veriyoruz” diye konuştu.

‘MAHALLELERDE GELİŞİMİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Önümüzdeki dönemde de Canik genelinde hizmet seferberliğinin hız kesmeden devam edeceğini belirten Genç, “Gazi ve Yeşilova Mahallelerimiz birleşti, Kuzey Yıldızı Mahallesi oldu. İlçemizde yeni yaşam alanları oluşturuyoruz. Cezaevi bu bölgemizden kalkıyor. Mahallelerimiz ile ilgili yine önemli projelerimiz var. Mesela Gazi Mahallemizde güzel çalışmalar yapacağız. Bu bölgemizde daha önce Toptepe Mahallesi’nde uyguladığımız Güzel Evim, Mutlu Geleceğim Projesi’ni yapacağız ve sıvasız, boyasız, eski evlere estetik görünüm kazandıracağız. Her mahallemize olduğu gibi burada da müsait olan alanlara Hanımlar Lokali ve mini spor tesisi yapacağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.