real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Kasım 2013

Hedef Bir Ve Beraber Olmak…

111354Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum Belediyesi’nin halkla bütünleşmeden, halkla hizmet ve gönül birlikteliği yapmadan, her alanda hizmet üreten bir anlayışı hayata geçirmeden, başarılı olmasının düşünülemeyeceği
HEDEF BİR VE BERABER OLMAK 
Sevgi, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu bir belediye oluşturmak için yola çıktıklarını belirten İshak Taşçı, ” Nasıl ki sevgi emek ister diyorsak Atakum’da hizmet ister diyoruz. Biz projelerin olduğu kadar Atakum Halkının da konuşacağı bir yapı oluşturacağız. Millete hizmet için çıktığımız bu yolda, yalnız yürümemiz düşünülemez. Hedefimiz bir ve beraber olabilmek, bütün Atakum’u hizmetle tanıştırmaktır. Bu yüzden hem sevginin hem de projelerin, hizmetin hakim olduğu bir belediye oluşturacağız. Hakim olmak için değil hizmetkar olmak için varız” dedi.
GECE VE GÜNDÜZ DURMAYACAĞIZ 
Atakum için geliştirdikleri projeleri hayata geçirmek için sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden Taşçı, “Çalışan, üreten, her zaman hizmet için mücadele eden bir yerel yönetim oluşturacağız. Ortak aklı hiç bir zaman göz ardı etmeyeceğiz. Sivil Toplum Örgütleriyle birlikte hareket ederek, her projenin ve hizmetin birlikteliğimizi güçlendirmesini sağlayacağız. Konuştuğumuzu yapacak, yaptıklarımızı asla yeterli görmeyeceğiz. Atakum sadece ilimizin değil Türkiye’nin bir değeri olana kadar gece ve gündüz durmayacağız.” diye konuştu.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.