real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Mart 2014

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

IMG_2228Vezirköprü’lüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Recep Aslan ve yönetim kurulu üyeleri Samsun Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Özat’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerin iletti.

Samsun Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Özat’a nezaket ziyareti düzenleyen Vezirköprü’lüler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Recep Aslan dernek çalışmaları hakkında Özat’a bilgiler verdi. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette konuşan Dernek Başkanı Recep Aslan,vakıfların toplumun her türlü manevi zenginliklerini koruyarak gelecek nesillere aktardığını ifade etti.Günümüzde de birçok problemin gönüllük esasına dayalı vakıf mantığı ile çözülebileceğinin altını çizen Aslan,”Kendisini vakfetmiş insanlara her alanda ihtiyaç olduğunu kente katkı sağlayacak çalışmalarında Bölge Müdürü Mustafa Özat’a başarılar diledi.

Kendisinin de Vezirköprülü olduğunu ve hemşehrilerinin bu nezaket ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu dile getiren Samsun Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Özat, “Vezirköprü’lüler Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.