real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ağustos 2013

HAYIR KERMESİ HAYIRSEVERLERE KAPILARINI AÇTI

kermes (2)HAYIR KERMESİ HAYIRSEVERLERE KAPILARINI AÇTI.

Samsun İrfaniye Derneği’nin öğrenciler yararına düzenlediği hayır kermesi Sevgi Kafe arkasında ziyaretçilerine açıldı.

Her yıl geleneksel olarak açılan hayır kermesi mehter takımının gösterisinin ardından kapılarını hayırseverler açtı.

Açılışa İlkadım Belediye Başkan Vekili Bahri Çakır, Başkan Yardımcısı Ahmet Seven, İrfaniye Yurtları Samsun Bölge Müdürü Ömer Yılmaz, Samsun 2. El Otomobilciler Dernek Başkanı Hasan Kahyaoğlu ve hayırsever vatandaşlar katıldı.

Açılış kurdelasının kesilmesinin ardından konuşma yapan İrfaniye Yurtları Samsun Bölge Müdürü Ömer Yılmaz, İhtiyaç sahibi öğrenciler yayarına bu tür kermesleri değişik vesilelerle açtıklarını söyledi. Vatandaşların bu tür hayır kermeslerine ilgi göstererek destek verdiklerini ifade eden Yılmaz, Kermese destek vererek açılışa katılanlara teşekkür etti.

İhtiyaç sahibi öğrenciler yararın açılan kermese hayırseverlerin destek vermesi gerektiğini söyleyen İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Bahri Çakır, İrfaniye Derneği’nin bu tür hayır kermesleri açarak ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olunmasına vesile olması güzel bir olgu. Hayırsever vatandaşların destekleriyle açılan bu kermesin öğrencilerimizi yararına bol kazançlar getirmesini diliyorum ” dedi.

Konuşmaların ardından İlkadım Belediye Başkan Vekili Bahri Çakır ve İrfaniye Yurtları Samsun Bölge Müdürü Ömer Yılmaz kermesi gezerek hayırlı satışlar temennisinde bulundu.

Çeşitli ev yemekleri ile damaklara ve gözlere hitap eden kermeste, hayırsever ev hanımlarının yaptıkları pasta, börek, çörek ve yemek türlerinin yanı sıra el emeği göz nuru dantel ürünlerinin de  satışa sunuluyor. İrfaniye Derneği’nin ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına düzenlediği hayır kermesi bir hafta süreyle vatandaşların ziyaretine açık kalacak.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.