real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Mayıs 2013

Hayat Sigortası Yaptırıp Öldürmüşler

Samsun’da, hayat sigortası yaptırdıktan sonra bıçaklanarak öldürülen Recai Alpullu cinayetinde tutuklanan, 4 kişi hakim önüne çıktı.

Samsun’da bir yıl önce, 400 bin TL değerinde hayat sigortası yaptırdıktan sonra 52 yerinden bıçaklanarak öldürülen 26 yaşındaki Recai Alpullu cinayetiyle ilgili olarak tutuklanan, biri kadın 4 kişi hakim önüne çıktı. Sanıklar suçlamaları kabul etmedi.

Samsun’da 2012 yılı Nisan ayında Atakum İlçesi Kamalı Köyü’nde meydana gelen olayda, traktörle tarlaya giden çiftçiler yol kenarında bir erkek cesedi görünce jandarmayı aradı. Olay yerine gelen ekipler, cesedin Recai Alpullu’ya ait olduğunu tespit ederek soruşturma başlattı. Olaydan 8 gün sonra da eşinden boşanmış 3 çocuk annesi 39 yaşındaki Güllü Kiraz, 39 yaşındaki Sami Güleç, 26 yaşındaki Emrah Çavuş ve 32 yaşındaki Emrah Yeşilyurt’u gözaltına aldı. Jandarmada ifade veren Emrah Yeşilyurt sigorta parasını almak için cinayeti işlediklerini kabul ederken, diğer sanıklar suçlamaları kabul etmedi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan 4 şüpheli tutuklandı.

ÖLÜRSE 400, SAKAT KALIRSA 500 BİN TL

Soruşturma kapsamında jandarma ekipleri Recai Alpullu’nun ölmeden 12 gün önce özel hayat sigortası yaptırıp, varisi olarak da Güllü Kiraz’ı gösterdiğini tespit etti. Alpullu’nun ölmesi halinde Kiraz’ın 400 bin, sakat kalması halinde de 500 bin TL para alacağı ortaya çıktı.

SANIK KADIN: BANA TECAVÜZ ETTİLER

Samsun 2’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ilk kez hakim karşısına çıkan sanıklardan Güllü Kiraz, diğer sanıklardan çekindiğini ileri sürerek salondan çıkarılmalarını istedi. Bu talebi yerine getirildikten bonra savunma yapan Kiraz, cinayetle ilgisi olmadığını öldürülen Recai Alpullu ile kardeş gibi olduğunu ileri sürerek şöyle dedi:

“Ben bu 3 sanığın evime gelmelerini istemiyordum. Yemek fabrikasında çalışırken bunlarla tanıştım. Ancak daha sonra fabrika iflas etti ve işsiz kaldım. Bir gün Sami Güleç ile Emrah Yeşilyurt, beni işe koyacaklarını söyleyerek birlikte kaldıkları eve çağırdı. Gidince ikisi de bana sırayla tecavüz etti. Sonra da sürekli evime gelip gitmeye başladılar. Olay akşamı Recai evimdeydi. Sonra 3 sanık da geldi ve evden birlikte çıkıp gittiler. Sonra ne oldu bilmiyorum. Recai’nin hayat sigortasından da haberim yok. Ben suçsuzum.”

2 SANIK SUSMA HAKKINI KULLANDI

Duruşmada Emrah Yeşliyurt ve Sami Güleç susma hakkını kullanarak savunma yapmayacaklarını söyledi. Ancak her iki sanık da genç kadının tecavüz suçlamasını kabul etmedi. Diğer sanık Emrah Çavuş ise kendisinin olaya karışmadığını öne sürerek kendini şöyle savundu:

“Güllü’nün evinden çıktıktan sonra Recai’yi Kamalı Köyü’ne götürdük. Yolda Recai ile Sami, Güllü Kiraz yüzünden tartışmaya başladı. Bir ara araçtan inip konuşmaya başladılar. Sonra aralarında tartışma çıktı. Her ikisinin de elinde bıçak vardı. Ayırmak için yanlarına gittim ama Sami Recai’yi bıçaklamıştı. Sonra da bıçakları atıp kaçtık. Emrah Yeşilyurt arabadan hiç inmedi.”

Mahkeme tanıkların dinlenmesi için duruşmayı ertelerken, sanıkların tahliye taleplerini kabul etmedi.

KAYNAK: sondakika.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.