real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Kasım 2013

Hayal Kırıklığı Yaşanmıştı…

111043Vakıflara ait arazide ihaleyi alan firmanın maddi sıkıntılarından dolayı başlayamayan dev inşaat projesinde önemli gelişmeler yaşandı.
Vakıflar bölge Müdürü İsmail Aktaş projenin el değiştirdiğini ve inşaata önümüzdeki günlerde başlanacağını söyledi.

HAYAL KIRIKLIĞI YAŞANMIŞTI
Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün İlkadım İlçesi Baruthane mevkiindeki 40 bin metrekarelik arsasına uygulanacak olan yeni konut projesinde tam bir hayal kırıklığı yaşanıyordu. Yüklenici firma Ankara merkezli Y-G İnşaat’ın büyük bir reklam atağıyla girdiği ve adını da SOLARİS SAMSUN adını verdiği iddialı projesinde sıkıntılı günler aşıldı. Y-G İnşaatın arazi üzerinde bulunan Yeşilyurt Demir Çekme İlköğretim Okulu ve bazı evlerinde projeye dahil edilmesini istediği ve Vakıflar Bölge Müdürlüğünden olumsuz cevap gelmesi üzerine projeyi askıya aldığı iddiası gündeme gelmişti.

BAŞKA FİRMAYA DEVREDECEK
Vakıflar Bölge Müdürü İsmail Aktaş maddi sıkıntılardan dolayı işe başlayamayan firmanın işi başka bir firmaya devrettiğini ve inşaata önümüzdeki günlerde başlayacağını söyledi. Vakıflar olarak ihaleyi kat karşılığı verdiklerini anımsatan Aktaş, ‘Arsanın mülkiyeti Vakıflara Ait. İhaleyi kazanan firmanın hala inşaata başlayamaması yaşadığı maddi sıkıntılardan kaynaklanıyordu. Firma yetkilileri bize projeyi başka bir firmaya devretmek istediklerini söylediler. Biz de Samsun için önemli gördüğümüz bu büyük inşaat projesinin sekteye uğramaması adına firmaya ek süre tayin ettik.Bu sürede işi başka bir firmaya devrettiler. Önümüzdeki günlerde inşaat başlayacak’ dedi.

FERHAT SOY

kaynak :http://www.dengegazetesi.com.tr/

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.