real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Aralık 2013

Hayal Görülen Projeler Kazandık…

canik haber (3)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçeyi Başbakan Erdoğan’ın izinde geleceğe taşıdıklarını belirterek, “Başbakanımız 2004’te Canik’i eski görüntüsünden kurtarmamız için bize görev vermişti. Kendisinin bize vermiş olduğu görevi başarmanın onurunu yaşıyoruz” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti hükümeti ile birlikte Türkiye’de yaşanan değişimin Canik’te de en güzel şekilde hissedildiğini ifade eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Canik’te eğitimden kültüre, spordan ticarete kadar bir çok alanda büyük bir yükseliş var. 10 yıl içerisinde yaşanan bu önemli değişimin esas mimarı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Onun vizyonu bizim ufkumuzu geniş tutmamızı sağladı. Başbakanımızdan aldığımız güçle değişime imza attık” dedi.

‘BAŞBAKANIMIZA KARŞI SÖZÜMÜZÜ TUTTUK’

Başbakan Erdoğan’ın 2004 yılındaki Canik ile ilgili sözünü hatırlatan Genç, “2004 yılında Samsun mitinginden dönerken, Başbakanımız Canik’i işaret ederek, ‘Buradaki belediyeyi kazandığınızda ilçeyi bu görüntüsünden kurtarmak birinci göreviniz olsun’ demişti. Onun işaret ettiği hedef doğrultusunda Canik’i bugünlere taşıdık. Başbakanımıza karşı sözümüzü tutmanın ve her şeyin en güzeline layık olan Canik halkımıza daha çağdaş ve modern bir ilçe oluşturmanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

‘HAYAL GÖRÜLEN PROJELER KAZANDIRDIK’

Her fırsatta vatandaşlarla biraraya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik’teki hızlı değişimin ve gelişimin anahtarının halkla bütünleşmek olduğunu söyledi. Belediye olarak iyi bir ekibe sahip olduklarını belirten Başkan Genç, “Vatandaşlarla sürekli iletişim halindeyiz. Makam kapımız yok. Sadece belediye binasında değil, dışarıda da halkla biraraya geliyoruz. Halkın teveccühü ile bu göreve geldiğimizi asla unutmuyoruz. Canik halkımız için, hayal gibi görünen onlarca projeyi ilçemize kazandırdık” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.