real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Haziran 2013

Hastaneler yaralı doldu…

atakumkücükAtakum’da başlayan olaylar şu saatlerde halen devam ederken, AK Parti Atakum İlçe binasını çevik kuvvet, Jandarma ve Özel Hareket Polislerinden oluşan yüzlerce polis korumaya aldı.

AK Parti aleyhine sloganlar atan ve “Hükümet İstifa” diye bağıran gruba polis biber gazı ve tazyikli su sıkarak müdahalede bulundu. Gençlerden oluşan grup ise çevik kuvvet polislerine taş attı.

Çıkan olayların büyümesi nedeniyle grup, Samsun-Sinop karayolunu çöp konteynırları ile barikat kurarak araç trafiğine kapattı. Panzerler ile bölgeye gelen ekipler göstericilerin kurduğu barikatları kaldırırken, yakılan ateşler TOMA araçlarıyla söndürülmeye çalışıldı.

Çok sayıda vatandaş su ve biber gazından etkilenerek hastaneye kaldırılırken, polis şuana kadar 100 kişiyi gözaltına aldı. Bu arada itfaiye ekiplerinin polis panzerlerine sürekli su desteği sağladığı dikkat çekti.

BAKAN ERGÜN GÖSTERİ NEDENİYLE YOLDA KALDI İDDİASI

Türkiye Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün de çıkan olaylar nedeniyle kapanan Samsun-Sinop Karayolunda 19 Mayıs ilçesinde bulunan Gençlik Ve Spor Bakanı Suat Kılıç’la buluşmaya giderken yolda kaldığı ve olayların bitmesini beklediği iddia edildi.

OLAYLAR BÜYÜK ÖLÇÜDE KONTROL ALTINA ALINDI

Savaş alanına dönen Atatürk Bulvarı’ndaki gerginlik saatlerce sürdü. Olayın büyümesi üzerine özel hareket ve jandarmadan da olay yerine takviye ekipler sevk edildi. Göstericiler taşlarla polise saldırırken, polis de tazyikli ve biber gazı ile karşılık verdi. Göstericilerin attığı taşlardan bazı eylemciler ile basın mensupları da yaralandı.

Polis göstericileri tek tek yakalayarak 150’ye yakın göstericiyi gözaltına aldı. Grup ara sokaklara dağılırken, polis peşlerinden gitti. Yaklaşık 4 saattir devam eden olaylar büyük ölçüde kontrol altına alındı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.