real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ocak 2014

Hastane Mahallesi Ziyareti…

IMG_2817 İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Hastane Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.Yoğun katılımın olduğu bir miting havasının yaşandığı buluşmada mahalle sakinlerine hitap eden Demirtaş,Makam koltuğu sevdalısı biri değilim.Benim muradım İlkadım’a hizmet  etmek  “dedi.

Görev devir aldığımızda belediyemizin karşılaştığım borç yükü başta beni korkutmuştu diyen Başkan Demirtaş, Makam aracı haciz olan,belediye çalışanlarının 8 milyon TL alacağı ödenmeyen bir kurumdan şuan çalışan işçimizin alacaklarını tamamen ödeyen  10 milyon TL yatırım ile tüm makine parkı yenilenen,Halk Ekmek,Hilal Kart,Trafik Eğitim Pisti,SAMBİS,Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak,Yer Altı Konteyner Sistemi projeleri ilçemizde hayata geçirerek ilçemizin geleceğini yatırımlar yaptık “dedi.

 VAATLER DEĞİL HİZMETLERİMİZ KONUŞUYOR

Yaptığımızı bu hizmetlerin karşılığını halkımızdan aldığımız teşekkür ve duaları bize değil bu ülkede vergisini ödeyen insanlara etmesi lazım bizler sadece halkımızı yerinde kalıcı hizmet vermek için buradayız diyen Demirtaş, Belirsizliklerin ve geleceğe olan güvensizliğin yaşamayacağı ilçemizde bunun içindir ki hizmetlerimiz 5 yıldır hız kesmeden devam ediyor. Vaatlerimiz değil, hizmetlerimiz konuşuyor.”dedi.

IMG_2880UNUTULAN GEÇMİŞİMİZİ YENİDEN YAŞATACAĞIZ

Halkımız bizleri teveccüh gösterip  tekrar devam derse şehrimizi ileriye taşıyacak Türk Dünyası Parkı projesi ile tarihi Osmanlı,Selçuk,Orta Asya dönemlerini bugünümüzde yaşatacağız diyen Demirtaş,Bu proje ile vatandaşlarımız Türklerin hüküm sürdüğü geniş coğrafyadaki birçok tarihi yapıların maketlerinin olacağı parkımızda vatandaşlarımız o zaman şartlarındaki kıyafet,para,yemek kültürleri yakında tanıyıp nostaljik bir havada tarihimizi tanıtacağız” dedi.

HALKIMIZI MAĞDURİYETİNE SON VERECEĞİZ

Hastane başı mahallesinde Samsun 1919 adı altında yapacağımız Kentsel Dönüşüm çalışması ile insanlarımız mağdur etmeden yaşanabilir güvenliği,havuzu ve sosyal donatıları olan siteleri burada hayata geçireceğiz diyen Başkan Demirtaş, Biz paylaşımla, işbirliğini önemseyen bir anlayışla ilçemize hizmet ettik. Asıl hizmet gönül hizmetidir.Ben makam koltuğu sevdalısı değil İlkadım’a hizmet  aşığıyım ötesi yok”  dedi.

 

Hastane Mahallesi’nde düzenlenen programa MHP Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr.Ferhat Günaydın  mahalle sakinleri birlikte çay içip sohbet etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.