real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Temmuz 2013

Hangi Yöneticinin akrabası?

valikücükSamsun’da Şehzadeler isimli bir taraftar grubu şok bir iddia ortaya attı. Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret eden Samsunspor heyetinde bulunan bir yöneticinin yeğeninin Twitter hesabından Valiye hakaret ettiği açıklandı.
Konuyla ilgili Samsunspor kulübünden ise henüz bir açıklama gelmedi.

TEPKİ YAĞDI

Samsun Valisini ziyaret eden Samsunspor yönetimine şok bir suçlama geldi. Önceki gün Samsun Valisini ziyaret eden Samsunspor Başkanı Emin Kar ve yönetim kurulu üyelerinin yanında bulunan bir kişinin ziyaret sonrası kişisel Twitter hesabından Valiye hakaret ettiği açıklandı. Konuyu sosyal medyaya taşıyan Şehzadeler grubu üyeleri yönetime ateş püskürürken, taraftarlar da gönderdikleri yorumlar da olayı rezalet olarak nitelendirdi.

NE DEDİLER?

Şehzadeler Grubu Facebook sayfasından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

‘Samsunspor Yönetiminden rezillik. Sayın Valimizi dün ziyaret eden Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar ve yöneticilerden sonra hoşolmayan bir olay yaşandı. Ziyarete yöneticilerle giden ve bir yöneticinin yiğeni olduğu bilinen bir kişi tweet hesabından Sayın Valimize hakaret etti. Konuyla ilgili soruşturma açıldığı belirtildi. Başkan Emin Kar ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Valimize yapılan bu hareketi kınıyor ve Başkan Emin Kar’dan artık kendine yakışanı yapmasını bekliyoruz’

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.