real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Kasım 2013

Halkın İstemediği Hiç Birşeyi Yapmayacağız…

DSCN1010AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, belediye yönetimini halk ile birlikte yapacaklarını belirterek, “Halkın istemediği hiç bir şeyi yapmayacağız” dedi

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla biraraya geldi. Bir kahvehaneye giren Tülay Kavraz, mahalle sakinlerinin sorunları dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Tülay Kavraz, yönetimi halk ile birlikte gerçekleştireceklerini belirterek, “Vatandaşımız sadece oyunu verip kenara çekilmeyecek. İlçe genelinde nereye ne yapılacaksa kesinlikle o bölge insanının görüş ve önerileri alınacak. Bizim için önemli olan insanımızın mutluluğudur. Halkın istemediği hiç bir hizmeti kesinlikle yapmayacağız” dedi.

Öte yandan kendisi ile görüşen bir çok işadamının Canik’e yatırım yapmak istediğini belirten Kavraz, “Yapılacak yatırımlar için yine halkımızın fikrini alacağız. İlçemizin en öncelikli sorunları arasında yer alan istihdam sorunun çözümü için iş alanları üreteceğiz. Bunu yine halkımızla birlikte yapacağız” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.