real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Ağustos 2013

‘Halka hizmeti Hakk’a hizmet’

jbsnsSamsun için ‘biz’ olmalıyız

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu belirterek, “AK Parti Türkiye’nin partisidir, bu milletin kendisidir. Samsun için, başarı için birlikte çalışmalıyız, ‘ben’ değil, ‘biz’ olmalıyız” dedi.

Başkan Osman Genç, Tekkeköy eski Belediye Başkanı Mustafa Yücel ve ailesinin, belediye meclis üyelerine, ilçe halkına verdiği iftar yemeğine katıldı. Yoğun katılımın olduğu ve Türkiye Şoförler ve Otobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil ile Canik Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay’ın da bulunduğu iftar yemeğinin ardından konuşan Başkan Genç, birlik-beraberlik mesajı verdi. AK Parti’nin 150 yıllık bir davanın adı olduğunu ifade eden Başkan Genç, “AK Parti, Selçuklu coğrafyasının, 4 kıtaya yayılan 600 yıllık Osmanlı Devleti’nin, 89 yıllık Cumhuriyetimizin birikimi üzerinde yükselmiş bir siyasi harekettir. AK Parti Türkiye’nin partisidir, 75 milyonun partisidir. AK Parti bu milletin ta kendisidir” dedi.

‘BİRLİKTE ÇALIŞMALIYIZ’

Ortak aklı her zaman önemsediklerini de belirten Başkan Genç, “Bakın paylaşmanın ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayında iftar sofralarında bir araya geliyoruz. Bu dayanışma ve birlik-beraberlik her zaman olmalı. Şehrimiz için birlikte çalışmalıyız. ‘Ben’ değil, ‘Biz’ olmalıyız. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehirde yaşayan herkesin Samsun’un menfaatleri konusunda söz hakkı olmalı” diye konuştu.

‘MİLLETİN HİZMETKARIYIZ’

Siyasetçinin halkla bütünleşmesi gerektiğine dikkat çeken Başkan Genç, “Biz sorunlu siyaset değil, sorumlu siyaset yapıyoruz. Halkımızla bütünleşiyoruz, halkımızın derdiyle dertleniyoruz. Biz 9,5 yıldır halkımızla, teşkilatımızla uyumlu çalıştık. Çünkü biz başarının birlikte olacağına inanıyoruz. Millete hizmetkarlığı en başından itibaren bir görev, bir sorumluluk olmanın ötesinde ibadet şuuruyla yerine getirmeye çalıştık. Halka hizmeti Hakk’a hizmet gördük” şeklinde konuştu.

TEKKEKÖY’ÜN POTANSİYELİ YÜKSEK

Herkese eşit mesafede olduklarını da ifade eden Başkan Genç, şunları söyledi: “Tekkeköy ilçemiz Samsun’un hem en köklü tarihe sahip ilçelerinden birisi. Ayrıca Samsun’un bütün sanayi kuruluşları bu ilçemizde. Yani Tekkeköy şehrimize ekonomik anlamda can veren bir ilçe. Ulaşım koşulları, genç, dinamik nüfusu, sanayi alanları, tarihi ve turistik mekanları ile potansiyeli yüksek olan Tekkeköy, bunlar değerlendirildiğinde sıçrama yapacaktır. Birlik-beraberlik içerisinde Tekkeköy’ü de şaha kaldıracağımıza inanıyorum. Samsun’un 17 ilçesi ile birlikte büyümeli. Bu anlamlı gecede bizleri buluşturan Mustafa Yücel ve ailesine teşekkür ediyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.