step mom and son porn videos

logo

20 Aralık 2013

En İyi Hizmeti Vermek İçin Göreve Talibiz…

mhp-adayi-camas-tan-baskan-burma-ya-ziyaret-5446139_400MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun, MHP’li belediye meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’yı ziyaret etti.

 

Siyasetin sonuç alma işi olduğunu, bugüne kadar kazanacakları seçimleri kaybedip, kaybettikleri seçimleri kazandıklarını belirten Prof. Dr. Necdet Çamaş, “Karşımızda Metin Burma gerçeği var. Bunu göz ardı etmiyoruz. Ama sonuçta bu halkın tercihidir. Onları kimi takdir ederse o ipi görevi yürütecektir. Bizler halka kendimizi ve yapacaklarımızı anlatarak netice almaya çalışacağız. Bunu aldığımızda da Metin Burma’nın tecrübelerinden yararlanıp, hizmet almaya devam edeceğiz. Bu ortak aklımızdır. Sürecin hayırlı olmasını da temenni ediyorum” dedi.

Bugüne kadar belediye meclisinde veya çalışma arkadaşları arasında kimseyi, şucu, bucu diye ayırmadığını, uyum içinde çalışmaya özen gösterdiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı Metin Burma ise, “Biz, halka en iyi hizmeti vermek için bu görevlere talip oluyoruz. o yüzden kırmadan, dökmeden, birbirine hakaret etmeden projelerimizi yarıştırmamız lazımdır. Geçen seçimde MHP ile son derece iyi ilişkiler içerisinde olduk. Bu dönemde böyle olacaktır. Ben seçim sonunda bak şu yarıştığımız arkadaşın projesi de çok güzelmiş, bizim aklımıza gelmedi, onu da uygulamaya alalım, Atakum ve Atakumlu bundan yararlansın demek isterim. Ama vizyonu hamam ve internetten çalma projelerle sınırlı olanlarla, yalanla, dolanla, iftirayla, karalamayla siyaset yapmaya çalışanlarla da işim olmaz” şeklinde konuştu.

Oldukça samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen görüşmeden sonra Başkan Burma ve Prof. Dr. Necdet Çamaş, birbirlerine başarı dileklerinde bulundular ve hatıra fotoğrafı çektirdiler. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.