real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Nisan 2013

Halk Gazetesine içini döktü….

Skenan şaraamsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara hakkında yapılan iddialara Hedef Halk Gazetesi yazarı Ragıp Göker’e verdiği ropörtaj da cevap verdi.

KAPIDAN MI GİRDİ?

Samsun basını ile Samsun Büyükşehir Belediyesi arasında son günler de ilginç ve şaşırtıcı diyaloglar yaşanıyor.

Önce Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AKS TV de katıldığı bir program da Samsun basınına ağır sözler kullanmış ve bazı gazetecileri isim vermeden eleştirerek, ‘Kapıdan içeri sokmam’ demişti. Yılmaz’ın bu açıklamaları kamuoyunda şok etkisi yaratırken, şimdi ise belediyenin Genel Sekreteri Kenan Şara açıklamalarıyla gündem de. Haber Gazetesinde ‘Mahir Kenan’ başlığıyla manşetten verilen haberde Şara’nın imar değişiklikleri ile kişisel çıkar sağladığı iddia edilmişti.


İMDADINA HALK YETİŞTİ

Hakkında yapılan bu iddialara cevap veren Kenan Şara Hedef Halk Gazetesi yazarı Ragıp Göker’i tercih etti. A Takımı davası devam eden Şara hakkında yapılan iddiaların görevinden dolayı olduğunu ima ederek, yargıya gideceğini açıkladı. ‘Bana yapılanların Türkiye’de bir örneği yok’ diyen Şara’nın açıklamalarından hakkındaki haberlere çok büyük öfke duyduğu görüldü.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.