real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Ağustos 2013

‘Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır’

Alperenler Mısır’daki Katliama Tepki Gösterdi

alperenler-misir-daki-katliama-tepki-gosterdi-4943499_400Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Coşkun Arslan, Mısır’da sivillere yönelik katliamı kınadı.

Mısır’da yaşanan katliama karşı tepki gösteren Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Coşkun Arslan, “Mısır’da Mursi taraftarlarının darbeye karşı gösteriler yaptığı Nahda ve Adevviye meydanlarındaki göstericilerin üzerine rastgele ateş açılması sonucu yüzlerce insan hayatını kaybetmiş ve binlercesi yaralanmıştır. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu kanlı müdahaleyi yapanları, bu zalimleri lanetliyor ve kınıyoruz. İnanıyoruz ki sonuçta haklı davaların takipçileri kazanacaktır” dedi.

Uluslararası toplum kuruluşlarının Mısır’da yaşanan katliama karşı sessiz kaldığının altını çizen Arslan, “Batının, sırf çıkarları için bu olaylara sessiz kalmasını kabul etmiyoruz. Uluslararası toplum kuruluşları ne için ve hangi şartlar için kuruldular. Bu bugün sorgulanmaktadır. İslam ülkelerinin ve teşkilatlarının sessizlikleri ise zalimler karşısında diz çöktüklerinin bir göstergesidir. Türkiye derhal uluslararası kuruluşları ve İslam ülkeleri teşkilatlarını acilen toplantıya çağırmalı ve bu katliamların sona erdirilmesi için harekete geçirmelidir. Göstericilere karşı yapılan kanlı müdahaleler derhal durdurulmalıdır. Mısır bir an önce normalleşmeli, asla bir iç savaşa müsaade edilmemelidir. ‘Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır’ sözüne inanmış bizler asla susmayacağız. Darbelere, zalimlere ve katliamlara karşı bedeli ne olursa olsun mazlumun, demokrasi şehitlerinin ve inananların yanındayız” diye konuştu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.