real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Ocak 2014

Güzel Günler Çok Yakın…

14yAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Türkiye ve dünya baş döndüren bir hızla gelişirken, Atakum’un neden aynı ivmeyi yakalayamadığının ciddi şekilde sorgulanması gerektiğini söyledi.

GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKIN

Atakum’u huzurun ve modern yaşamın merkezi yapmak üzere yola çıktıklarını belirten İshak Taşçı, “Bu güne kadar kendisinden beklenen sıçramayı bir türlü yapamayan bir ilçe görünümü veren bir Atakum ile karşı karşıyayız. Var olan potansiyelin bir türlü harekete geçirilemediği ise sadece bizim değil bütün kamuoyunun ortak tespitidir. Beklentilerin çok uzağında kalınmasının elbette çeşitli nedenleri var. Türkiye ve dünya baş döndüren bir hızla gelişirken Atakum’un neden aynı ivmeyi yakalayamadığı ciddi şekilde sorgulanmalıdır. İlçemiz dünyanın sayılı kentlerinden biri olacak niteliktedir. İyi bir planlama, hedef ve vizyonla varsayımların ötesine geçmek istiyoruz” diye konuştu.

YAŞAYAN BİR ATAKUM

Hazırladıkları her projenin Atakum’a ciddi bir ivme kazandıracak şekilde planlandığını ifade eden İshak Taşçı, “Atakum halkı başta olmak üzere artık bütün kamuoyu bizim proje ve hizmet odaklı yaklaşımımızı biliyor. Yaşayan ve yaşatan bir Atakum hayalimiz var. Hazırlıklarımızı bu yönde yaptık. Herkesimden, her yaştan, her yapıdan kişi ve topluluklarla değerlendirmeler yaptık. Heyecanımızı, kararlılığımızı, hedeflerimizi anlattık. Hangi projenin ilçemize ve ilçe insanına neler kazandıracağını ortaya net bir şekilde koyduk. 7den70’e bütün Atakum için gelişim ve değişimi nasıl sağlayacağımız anlattık. Çok net olduk. Önce hazırlıklarımızı yaptık sonra sahaya çıktık” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.