real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Ocak 2014

Güzel Çalışmalar Yapılıyor…

DSC_0030Semerkand Başkanı Zekai Murzioğlu’nu ziyaret eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, vakfın ilimize ve ülkemize anlamlı katkılar sağladığını söyledi.

VAKIF YÖNETİMİNİ KUTLADI
Samsun Semerkand Vakfı Başkanı Zekai Murzioğlu’nu makamında ziyaret eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş vakfın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve kültür değerlerini hizmetlerle buluşturan vakıf yönetiminin ülkemiz ve ilimize anlamlı katkılar sağladığını söyledi.

GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPILIYOR
Kültürümüzde vakıfların önemli hizmetleri yerine getirmek üzere kurulduğunu ifade eden Çamaş; ”Günümüzde kültür değerlerimizi hizmetleri ile buluşturup güzel çalışmalara imza atan vakıflarımız var. Bu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Ülkemize, ilimize faydalı olan işleri takdir ediyor, destek oluyoruz” dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYORUZ
Dünyada ve Türkiye’de yaşanan gelişmelere paralel olarak çalışmalarını hızlı ve anlamlı bir şekilde yürüttüklerini belirten SemerkanVakfı Başkanı Zekai Murzioğlu ise, vakıf olarak toplumun bilinçlenmesi anlamında ciddi çalışmalar yaptıklarını belirterek;”Her alanda yaptığımız çalışmalar halkımızdan büyük ilgi ve destek görüyor” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.