real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Kasım 2013

Günlük Çözümler Çare Değil…

tülay k2AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz göreve gelmeleri halinde Samsunspor’a sürekli gelir sağlayacak projelerinin hazır olduğunu belirterek, ‘Biz şehrimizin tek markası Samsunspor’u canı gönülden destekliyoruz’ dedi.

GÜNLÜK ÇÖZÜMLER ÇARE DEĞİL

AK Partinin Samsun’da ilk ve tek kadın aday adayı olan Tülay Kavraz Samsunspor konusunda önemli projeler hazırladıklarını söyledi. Takımın süper ligde olmamasından Bir Samsun’lu olarak herkes gibi kendisininde üzüntü duyduğunu ifade eden Kavraz, ‘Ortak sevdamız olan Samsunspor’umuzun tarihindeki güzel günlere tekrar geri dönmesini sağlamak hepimizin ortak payesi olmalı. Bu takım bu kentin markasıysa bu markamıza değeri bizim katmamız lazım. Bunun yolu da günü birlik politikalardan arınarak takıma kurumsal bi kimlik kazandırmak ve sürekli gelir sağlayacak argümanları ivedilikle oluşturmaktır. İlçemizin ekonomik sosyal ve kültürel gelişimini sağlayacak projelerimizin arasında Samsunspor ve amatör kulüplerimiz de yer almaktadır. Samsunspor’umuza sürekli gelir sağlayacak ve iddialı bir kadroyla takımı tekrar süper lige çıkartacak adımları el birliğiyle atacağız’ dedi

BELEDİYELER BİRLİĞİ DÜŞÜNÜYORUZ

Samsunspor’un fedakar taraftarının yüzünün gülmesinin çok önemli olduğunu ifade eden Kavraz, ‘Taraftarımız takıma en kötü gününde bile sahip çıkarak fedakarlığını göstermiştir. Biz de allah nasip eder de göreve gelirsek belediyeler birliğini kurarak takıma hangi konuda destek olabilirizi masaya yatıracağız. Bakın Şanlıurfaspor Belediyesi takımın derneğine parkomat geliri ve otopark gelirlerinin tamamının bağışladığını basından öğrendik. Bu neden Samsunspor’umuz da yapılmasın. Denetlenebilir ve hesap verilebilir şeffaf bir yönetim anlayışının egemen olduğu Samsunspor’a kentin düm dinamiklerinin destek olmasının ateşini yakacağımıza inanıyorum. Samsun’u bayanlar basketbol liginde başarıyla temsil eden Canik Belediyespor ve diğer tüm branşlar da örnek olan Canik Belediyesi inşallah bizim yönetimiziz de bu desteği artarak devam ettirecek’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.