real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Ocak 2014

Gündem Projeler Olacak…

grtyAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, , “55de55 Atakum projelerimiz artık halkımız tarafından özümsenmiştir. Geleceğin ancak ortada bir hedef varsa güzel olabileceği netleşmiştir. Vatandaşımızın proje özlemi, hizmet arzusuna 55de55 Atakum Projeleri tercüman olmuştur” dedi.

GÜNDEM PROJELER OLACAK

Atakum kendinden bulunan özellikler sayesinde zaten değerli olduğunu, hedeflerini bu değerin hak ettiği noktaya taşımak olarak belirlediklerini ifade eden İshak Taşçı, “Dünyada her alanda büyük bir rekabet yaşanıyor. Herkes kendini nasıl ön plana çıkarabilir bununla ilgili planlar, projeler ve büyük harcamalar yapıyor. Yapay güzellikler oluşturuluyor ve bunlar çok ciddi bir şekilde sunuluyor. Günümüzde bazı şeyler yapay olarak hazırlanabilir ama doğal güzelliklerin ve doğal güzelliklerin yerini alması mümkün değildir. Atakum bu anlamda çok büyük şansa sahiptir. Ancak bu şansın maalesef değerlendirilemediğini hepimiz görüyor ve yaşıyoruz. İlçemizin gündemi uzunca bir zamandır proje ve hizmetin dışında bir çok şeyle anılmıştır. Atakum’a ve Atakum Halkı’na yakışır bir proje ve hizmetten bahsedilememiştir” diye konuştu.

55DE5 ATAKUM PROJELERİ

Atakum’a hizmet etmek proje, hizmet ve gelişimle mümkün olacağını belirten Taşçı, “55de55 Atakum projelerimiz artık halkımız tarafından özümsenmiştir. Geleceğin ancak ortada bir hedef varsa güzel olabileceği netleşmiştir. Vatandaşımızın proje özlemi, hizmet arzusuna 55de55 Atakum Projeleri tercüman olmuştur. Bu bir yolculuktur. Bu yolculuğun sonunda varılan noktanın ne olacağı çok önemlidir. Bu yolda, proje, hizmet, istihdam, turizm, yatırımlar olmalıdır. Bu yol halkla beraber yürünmelidir. Ben değil biz diyerek çıkılan hiçbir yolda yarı yolda kalmazsınız. Biz bu sürece önce birlikte olmayı başarmalıyız, halkımızla bu anlamda bütünleşmeliyiz diye çıktık. Şükürler olsun ki bunu başardığımızı görüyoruz. Şimdi nasip olursa biz olarak bu hizmet yoluna çıkmak için sabırsızlıkla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.