real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Temmuz 2013

Günde 5 Bin Kişiye İftar…

SAs40 KİŞİLİK EKİPLE GÜNDE 4 ÇEŞİT YEMEK YAPIYORLAR

İLKADIM BELEDİYESİ AŞÇILARI HER GÜN 5 BİN KİŞİYE İFTAR HAZIRLIYOR

Her akşam farklı 2 mahallede kurulan mobil ramazan çadırlarına iftar yemeği hazırlama telaşına düşen İlkadım Belediyesi Aşcıları, Günde 40 kişilik ekiple 4 çeşit yemek hazırlıyor.
Günde 5 bin kişiye iftar yemeği hazırlayan aşçılar, her gün 250 kg pirinç, 300 kg et, 500 kg patates, 20 kg tereyağ, 50 kg mercimek, 40 kg salça ve 40 kg ay çiçek yağı ile damak tadını bozmadan büyük bir ustalıkla iftara hazırlanıyor. Her güne büyük bir heyecan ve mutlulukla başlayan aşçılar, hijyenik bir ortamda hazırladıkları çorba, pilav, etli yemek ve tatlı menüsüyle ustalıklarını konuşturuyor. Kaliteden ödün vermeden lezzetli yemekleri vatandaşların sofralarına sunan aşçıların hazırladıkları iftar menüsü, vatandaşın da beğenisini kazanıyor.

VATANDAŞLAR MEMNUNİYET İFADE EDİYOR

Ramazan ayı boyunca 50 mahallede vatandaşlarla birlikte iftar yapabilmek için her akşam farklı 2 mahallede olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a mahalle sakinleri de memnuniyetlerini ifade ediyor. Her akşam yemek kazanlarıyla mahallelere servisi edilen yemeklerin lezzeti ve kalitesinden memnun olduklarını aktaran vatandaşlar, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür ediyor.
Ramazan ayında çocukların unutulmadığı iftar sonrası programlarıyla 7’den 70’e herkesin ilgi odağı olan Hacivat-Karagöz gösterileri büyük bir ilgiyle izleniyor.

GAYEMİZ BİRLİK VE BERABERLİK

Ramazan ayı boyunca her akşam iki mahallede mahalle iftarları ile vatandaşlarla bir araya geldiklerini anlatan Demirtaş, ” Bu sene ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz iftar çadırları ile mahalle sakinlerimizi misafir ediyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızla birlikte ramazanı manevi ikliminde yaşayarak bir arada olmayı, birlik ve beraberliği sağlamaktır.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.