step mom and son porn videos

logo

reklam
12 Kasım 2013

Güçlük yaşıyoruz…

SAMSUNSPOR-12Samsunspor’un futbol şube sorumlusu Nihat Soğuk, Samsunspor’un hedeften uzaklaşmasının veya şaşmasının söz konusu olmadığını söyledi

GÜÇLÜK YAŞIYORUZ

Kırmızı-Beyazlı ekibin hedefi doğrultusunda yoluna devam ettiğini belirten Soğuk, “Samsunspor’un hedeften uzaklaşması veya şaşması söz konusu değildir. Biraz şanssızlık yaşıyoruz. Özelikle Şanlıurfaspor maçında Adiloviç ve Serkan Çalık’la yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik Samsun’a 3 puanla dönebilirdik. Çok sayıda oyuncumuz hem sakat hem de cezalı durumda. Sadece elimize geçen fırsatları gole çevirmekte güçlük yaşıyoruz” diye konuştu.

BAZI TAKIMLAR İNİŞTE

Takımın özveri ve gayretinin üst düzeyde olduğunu ifade eden Soğuk, “Peş peşe oynadığımız Bucaspor, Ankaraspor ve Şanlıurfaspor maçlarında 3 beraberlik alarak biraz hedeften uzaklaşıyoruz gibi gözükse bile üstümüzdeki takımların bazılarında düşüşler başladı. Ligde 10 takım güç olarak birbirine çok yakın. Balıkesirspor inişe geçti, biz duraklama dönemi yaşıyoruz. Ancak mücadeleci yapımımız hiç değişmedi, bir tek skoru bulmakta zorlanıyoruz” şeklinde konuştu.

İLK ALTI’NIN ENSESİNDEYİZ

Liglere verilecek olan arayı hatırlatan Soğuk, “Önümüzdeki hafta lige ara verilecek ve 2 hafta sonra Adanaspor ile sahamızda karşılayacağız. Bu süreci iyi değerlendireceğiz. Adanaspor maçına hazırlanma süreci uzun olacağı için sakatlarımız da iyileşecektir. Ligin üstünden kopmamak için mutlaka bu maçı kazanmak zorundayız. İlk 6’nın hemen ensesindeyiz. Ligde dengelerin önümüzdeki süreçte değişeceğine inanıyorum. Biz toparlanmak ve hedefe doğru yürümek zorundayız” dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.