real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Aralık 2013

Görkemli Bir Açılış İle Hizmete Sunuldu…

IMG_1657Samsun’da Restaurant anlayışına modern bir çizgi kazandıran Zekigülhan Restaurant Derebahçe mahallesindeki işyeri görkemli bir açılış ile halkın hizmetine açıldı.

Özel yemek menüleriyle damaklarda iz bırakan pide çeşitlerinin yanı sıra gözlere hitap eden tatlı çeşitleri ile Derebahçe Mahallesinde Samsun halkına hizmet verecek işletmesini Zeki Gülhan’ın yaptığı Zekigülhan Restaurantın açılışına Büyük Şehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli,İlkadım İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Turan Çakır,Eski İlkadım Belediyesi Kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu,Samsunlu İş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin kesiminin ardından katılan davetlilere sınırsız ikramların yapıldığı açılışta İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve Büyük Şehir Belediye Başkanın samimi sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.Yeni şubenin açılışına özel yapılan pastanın kesimini yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Şehrin gelişimi açısından bu tür modern ve nezih mekanların açılmasını her zaman arzu ettiklerini dile getirirken, Bu girişimci anlayışından dolayı arkadaşımızı tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. Biz biraz önce yemeklerinin tadına baktık. Harika. İnşallah bu trendi bozmadan aynen devam edersiniz. Allah muvaffak etsin, bol kazançlar versin dedi.

Katılımcıların alkışları eşliğinde kesilen açılış pastasını işletmeci Zeki Gülhan’a kendi elleriyle ikram eden Başkan Demirtaş,Şehrimizin marka değerini artıran bu tür modern mekanların artırılmasına önem verdiklerini belirtti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.