real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Aralık 2013

Görev Şehitlerimizi Hiç Bir Zaman Unutmayacağız…

IMG_4327Her hafta farklı bir mahallede görev şehitlerine Mevlid-i Şerif programı düzenleyen İlkadım Belediyesi bu hafta Kışla Mahallesi Mescid-i Aksa Caminde okunan dualarla görev şehitlerini yad etti.

Mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdiği Mevlid-i Şerif programında programa katılan camii cemaatine meyve suyu ve kek ikramı yapıldı.

İlçemizde başlattığımız bu örnek davranışa halkımızdan destek ve tebrik geldiğini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Ülkemiz için canlarını seve seve feda eden Mehmetçiklerimize ve görev şehitleri için her hafta mahalle sakinlerinin katılımı ile Mevlid-i şerif okutuyoruz. Şehit düşen Mehmetçiklerimizin geride kalan gözü yaşlı ailelerine sahip çıkmak bizim asli görevimizdir. Şehitler vurulunca değil unutulunca ölür. Bizlerde ahde vefa örneği göstererek mevlid-i şerif okutarak görev şehitlerimizi anacağız” diye konuştu.

Mevlid-i Şerif programına İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Mezarlıklar Müdürü Şerif Bahar,Kışla Mahalle Muhtarı Selamet Özçelik ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.