real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Aralık 2013

Gönüllerde Hizmet Ettik…

IMG_5717Anadolu Mahalle sakinleri ile bir araya gelen ilkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”İlk adımlıların acısına ve sevincine ortak olmak adına gönüllere hizmet ettik ve etmeye de devam edeceğiz “dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Anadolu Mahallesi’nin sorunları yerinde dinlemek mahalle sakinleri ile sohbet etmek ve taleplerini dinlemek amacı ile MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç,  MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Başkan Danışmaları Ahmet Seven,Cabir Çoşkundere ile birlikte, Oğuz Türkleri Camii avlusunda vatandaşlarla buluştu.Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Demirtaş tek tek masaları gezerek vatandaşları selamladı.Kalabalık bir guruba hitap eden başkan Demirtaş sözlerine güzel bir kış ayı güzel bir bir mahalle toplantısında vatandaşlarla birlikte olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu dile getirerek başladı. 2009 seçimleri öncesi aynı heyecanı burada görüyorum diyen Başkan Demirtaş, Biz bütün mücadelemizi hizmet üretmeye hem de bize emanet ettiğiniz bu görevi lâyık-ı veçhile yaparak sizlerinin kafanızı yere eğdirmeme gayret içinde olduk. Belediyemiz artık ilçenin adına yakışır hizmetleri fazlası ile yapıyor, yapmaya da devam edecek “ dedi.

DEMİRTAŞ RAYINDAN ÇIKAN TRENİ RAYINA TAŞIDIK.

2009 yılında 250 mt yol yapan bir belediye’den 2012 yılında 250 km yol yapan duruma geldiğimiz zaman sürecini anlatan Başkan Demirtaş, Yol,kaldırım çalışmalarına hız verdiğimiz ilçemizde bir günde 600 sokağa gireceğimize kimse inanmadı. Yoldaki trafik aksar hayat felç olur hatta  bu iş olmaz dediler. Biz bu iş İlkadım’da başararak bir ilke daha imza attık. “dedi.Bir önce dönemde 13.700 yatırımı olan belediye’yi bugünkü yatırımlarını mahalle sakinlerine rakamsal olarak anlatan Başkan Demirtaş, Makine parkımıza 10 Milyon TL yatırım ile 150 aracımızı yeniledik. Sevgi Evleri 4 Milyon TL ,Yer Altı Konteyner Sistemi 2.5 Milyon TL,SAMBİS  800 bin TL,Trafik Eğitim Parkı 600 bin TL,Halk Ekmek 17 Milyon TL, Asfalt Plentine 1.5 Milyon TL yatırım 37 Milyon yatırımı ile raydan çıkan bir treni rayına taşıdık” dedi.

IMG_5664GÜNAYDIN HAKKI BİLEN DÜRÜST AKILLI İNSANLARA HEPİMİZİN İHTİYACI VAR

Program’da mahalle sakinlerine bir selamlama konuşması yapan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın,Bizlere hakka teslim etmiş olduğunuz gönül bahçenizde sofranızı ve gönüllerinizi paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum “dedi. İşsizliğin hat safhada olduğu ülkemizde gençlerimiz eğer Samsun’da iş bulamazlarsa başka şehirlere giderek ekmeğini kazanacaklar diyen Günaydın,”Üzücü ama sizler yaşlılığınızda yanınızda çocuklarınızı bulamayacaksınız. Böyle bir probleme sahip olmamak için kendi bölgemizde işyerlerini ve istihdamın artması gerekir. Bunu için hakkı bilen,dürüst,akıllı,kaynakları düzgün kullanan insanlara hepimizin ihtiyacı var” dedi.Ülkemizi yönetecek olan başkanlar ve belediye başkanları dürüstlükten nasibini almamış,kamunu malını Beytül mal gibi görmemiş,bunları değerlendirirken yanlış projelere milli servetimizi çarçur ettiyse hizmet almanız mümkün değil diyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın,Bunu göz önüne alarak yerel seçimlerde adayları ona göre tercih etmenizi rica ediyorum “dedi.

SADECE MAHALLELERDE DEĞİL TÜM İLKADIM’DA DEĞİŞİM YAŞANDI

Programda  kısa bir konuşma yapan Mahalle Muhtarı Şerif Yavşan, öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını, yalnızca Anadolu Mahallesi değil tüm İlkadım’da 4 yıldır gözle görülür bir değişim yaşandığını, İlkadım daha da yaşanılabilir bir yer olduğunu söyledi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A SICAK İLGİ

Toplantının sonunda Başkan Demirtaş’ın yanına gelen mahalle sakinlerinin Başkanım size güveniyoruz, verdiğiniz sözler teker teker yerine geliyor Allah yardımcınız olsun, sağ olun gibi sözleri ve sıcak ilgileri dikkatlerden kaçmadı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.