real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Ocak 2014

Gidene Kal Demeyeceğiz…

IMG_9400-FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU KAYA” GİDENE KAL DEMİYECEĞİZ.

Bal Liginin ilk yarıyı istediği gibi tamamlayamayan İlkadım Belediyespor, hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Kaya, devre arasını iyi değerlendirmek ve yeniden hedef büyütmek için ara transferlere büyük önem göstereceğiz” dedi.

Bölgesel Amatör Ligi 4.grup’ta mücadele eden İlkadım Belediyespor, ikinici yarı hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.Derebahçe Stadyumunda  kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştiren İlkadım Belediyespor, öğleden sonra topla yaptığı çalışmanın ardından çift kale maç ile günü tamamladı.Ligin ikinci yarısına ara transferlerle  iddialı bir giriş yapacaklarını söyleyen Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Kaya,takımızı ara transferde hareketli günler bekliyor. Takıma yapılacak transferler ve mevcut oyuncuların durumu antrenörümüz Turgay Kaynağın görüşlerini de dikkate alarak yönetim kurulu ve teknik heyet ile birlikte vereceğimiz karar ile Şampiyonluğu göğüsleyen, hedefi 3.Ligi olan bir takım sahaya sunacağız “dedi.

Ara transferlerle hedefli bir takım olmak yolunda emin adımlar atmak istediklerini belirten Kaya, “Devre arası kampını iyi değerlendirmek ve yeniden hedefimizi büyütmek istiyoruz. Teknik direktörümüz Turgay Kaynak’ın  bize vereceği isimler konusunda çalışmalarımıza başlayacağız. Takımın iskeletini bozmamak adına hiç bir oyuncumuzu göndermeye niyetimiz yok. Kimsenin gitmesini istemiyoruz ancak gitmek isteyene de kal demeyeceğiz” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.