real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Aralık 2013

Gıda Borsası Esnafıyla Biraraya Geldi…

İhsan_Kurnaz (1)
İhsan Kurnaz Gıda Borsası’nı gezerek esnaflarla bir araya geldi.

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz aday adaylığı seçim süreci siyasi çalışmalarına devam ediyor. İhsan Kurnaz Samsun Gıda Borsası’nı ziyaret ederek Borsa Esnafı ile bir araya geldi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, bereberindeki heyetle birlikte Gıda Borsası’nı ziyaret etti. Gıda Borsası esnafları ile bir araya gelen ve seçim süreci ile ilgili bilgiler vererek destek isteyen İhsan Kurnaz, aday adaylığı seçim çalışmalarının memnuniyet verici sonuçlar ortaya koyarak devam ettiğini belirtti. Aday Adaylığı açıklaması ile birlikte İlkadım’la kucaklaşmak üzere yollara düştüklerini kaydeden İhsan Kurnaz, “Çok başarılı bir aday adaylığı dönemi geçirdiğimizi belirtmek lazım. Genci ile yaşlısı ile, esnafı ile vatandaşı ile hemen herkes tarafından büyük bir ilgi ile karşılandık. Sağolsunlar, İlkadımlılar bizi bağırlarına bastı. Bu durum da bize güç verdi, kuvvet verdi. Azmimizi perçinledi. Herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gıda Borsası esnafının sorunlarını da dinleyen İhsan Kurnaz, “Çözümsüz hiçbir meselemiz yok. Hareket olan her yerde mutlaka ufak çaplı da olsa sıkıntılar olur. Ancak bu tür küçük sıkıntılar da üstesinden gelebeliceğimiz sıkıntılar. İnşallah bunların hepsini birlikte çözeceğiz” diye konuştu.

İlkadım İlçesi’nin bütün sıkıntılarına hakim olduklarını ve çözüm yolları ile ilgili analizler yaptıklarını ifade eden İhsan Kurnaz, “İnşallah bu aday adaylığı sürecinin akabinde partimiz, adaylıkla ilgili bizi tercih ederse, İlkadım’ın bütün sorunlarının ve çözüm yollarının konuşulduğu bir sürece gireceğiz. O süreçte toplumun bütün kesimlerinin üzerinde mutabakat sağlayacağı çözüm önerilerimizi İlkadımlı hemşehrilerimizle paylaşacağız. 2014 Nisan ayı ile birlikte de inşallah uygulama aşamasına geçeceğiz. İlkadım bizimle hizmet görecek, hizmete doyacak” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.